6.kolo Štítary - IE-Znojmo starší žáci 1 : 7 (1 : 5)

Góly : Škubal Otakar  1x z penalty , Havliš Pavel  2x , Vystrčil Štěpán  2x , Balík Marek  1x , Procházka Rostislav  1x .

Sestava a hodnocení utkání

Kmotras Patrik , Dušek Patrik , Škubal Otakar , Servít Šimon , Částek Luboš , Procházka Rostislav , Ondruš Jan , Havliš Pavel , Koňařík Dominik, Balík Marek , Hega Matěj , Železný Milan , Ondra Matěj , Kroupa Filip , Herman Jan , Peřinka Martin , Svoboda František , Palo Zdeněk ,

Vystrčil Štěpán , Auer David , Nguyen Martin , Vopravil Tomáš , Pintera Kryštof .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Milan Železný .

Šesté kolo jsme odehráli v neděli 4.října 2015 na soupeřově hřišti ve Štítarech ,kde jsme se opět sešli v hojném počtu ,, 23 hráčů ,,. Je to úžasné mít tak širokou základnu hráčů a nemuset se obávat před zápasem jestli se vůbec sejdeme v potřebném počtu. Kluci nastoupili do tohoto utkání velmi zodpovědně, od úvodní minuty hry v níž si  hned vypracovali první šanci,soupeři nezbylo nic jiného než  faulovat v  prostoru velkého vápna a rozhodčí nařídil penaltu,kterou jsme nepohrdli a Ota Škubal ji bez zaváhání proměnil.Neuběhli ani dvě minuty hry a soupeř znovu vytahoval míč ze své brány. Úvod tohoto zápasu nám vyšel na jedničku a bylo vidět,že si celé mužstvo chce tohle utkání užít a dát do něho všechno.Bojovnost a výborný přístup ke hře celého mužstva se projevil na výsledku prvního poločasu,který jsme vyhráli v poměru 5:1.Pouze jedno zaváhání při rohovém kopu soupeře kdy jsme si nedokázali dostatečně pohlídat hráče  nás stálo čisté konto. Druhý poločas jsme odehráli opět zodpovědně a soupeři jsme nedovolili téměř žádnou šanci na skórování ba na opak jsme soupeři vstřelili ještě dvě branky.Za výbornou hru si tak odvážíme z hřiště soupeře důležité tři body. Jak už jsme řekli hráčům po zápase v kabině. Je vidět ,že když se chodí poctivě trénovat tak se to projeví na výkonu a hlavně na výsledcích v zápase.Za dnešní zápas náleží pochvala celému mužstvu,po celou dobu zápasu jste vytvářeli na hřišti i na lavičce výbornou atmosféru,která je důležitá pro výkon celého mužstva.Díky.

Program týdne: středa - trénink v 16:00 hod.

pátek  - trénink v 15:30 hod.

POZOR   změna zápasu IE- starší žáci -Jevišovice/Višňové  neděle 11.10.2015  začátek zápasu v 10:30 hod.Sraz hodinu před zápasem na hřišti v Oblekovicích.