8.kolo Mramotice/Olbramkostel - IE-Znojmo starší žáci 1 : 13 (0:7)

Góly : Procházka Rostislav  4x , Železný Milan  2x , Koňařík Dominik  2x , Hřib Jan  2x , Pintera Kryštof  1x , Auer David  1x , Částek Luboš  1x .

Sestava a hodnocení utkání

Dušek Patrik - Hega Matěj - Servít Šimon - Částek Luboš - Ondruš Jan - Spurný Petr - Škubal Otakar - Auer David - Železný Milan - Ondra Matěj -

Procházka Rostislav - Kroupa Filip - Hřib Jan - Svoboda František - Vopravil Tomáš - Koňařík Dominik - Herman Jan - Kmotras Patrik -

Nguyen Martin - Pintera Kryštof - Peřinka Martin - Janák Daniel .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Železný Milan

Osmé kolo jsme odehráli v neděli 18.října 2015 a to na hřišti soupeře v Mramoticích,kde jsme se opět sešli v hojném počtu ,,22,, hráčů. I přesto,že soupeř z Mramotic je na posledním místě v tabulce a zatím bez bodů,tak jsme nechtěli tohle utkání v žádném případě podcenit . Začátek utkání byl na obou stranách dosti opatrný a nevýrazný jak na jedné tak i na druhé straně.Soupeř se nám snažil vnutit  svůj systém hry . Stále se hrálo v jednom velkém houfu,kde je míč,hurá všichni za ním. Postupem času kluci, ale přišli na to,že to není ten správný systém hry a začali hru roztahovat více do šířky,což začalo přinášet první šance. Tím, že jsme začali využívat větší prostor hřiště tak se nám  dařilo stále častěji a jednodušeji procházet do obranného pásma soupeře. V jedenácté minutě se nám to konečně podařilo prolomit a vstřelili jsme první gól. Po této první vstřelené brance jsme v rozmezí patnácti minut nastříleli soupeři ještě šest gólů . Záěrem prvního poločasu jsme si vytvořili ještě pár šancí , ale bohužel žádná z nich už nepropadla do sítě soupeřovi brány a tak první poločas skončil v poměru (0:7). Druhý poločas se odehrál v podobném scénáři jako ten první poločas. Soupeř si vypracoval taky pár šancí,ale ani jednu nedokázal zužitkovat na vstřelení čestného gólu.Jediný gól,který skončil v naší bráně jsme si vstřelili taky sami po nedorozumění obránce s brankářem (nešťastná malá domů),ale bohužel i to se stává.Tahle branka nás naštěstí nijak nerozhodila, soupeři jsme ještě vstřelili pár gólů a zápas jsme dovedli do vítězného konce poměrem   1 :13.

Program týdne : středa - trénink v 16:00 hod.

pátek - trénink v 15:30 hod.

Další utkání 9.kolo-IE- starší žáci - Únanov - SOBOTA  24.října 2015 - začátek utkání ve 14:30 hod. sraz hřiště Oblekovice v 13:45 hod.