7.kolo IE-Znojmo starší žáci - Jevišovice/Višňové 6 : 0 (0:0)

Góly : Auer David 1x , Procházka Rostislav 1x , Havliš Pavel 1x , Koňařík Dominik 1x , Částek Luboš 1x , Ondruš Jan 1x .

Kmotras Patrik , Dušek Patrik , Janák Daniel , Servít Šimon , Hega Matěj , Škubal Otakar , Palo Zdeněk , Havliš Pavel , Soukup Patrik , Železný Milan , Balík Marek , Procházka Rostislav , Ondra Matěj , Svoboda František , Částek Luboš , Ondruš Jan , Auer David , Kroupa Filip , Vopravil Tomáš , Nguyen Martin .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Železný Milan

V neděli 11.října 2015 se odehrálo sedmé kolo a to s mužstvem Jevišovice/Višňové. S tímto soupeřem se v podzimní části setkáváme již podruhé,ale tentokrát na domácím hřišti.První duel se odehrál na hřišti soupeře ve Višňové,kde jsme soupeři podlehli těsným rozdílem (4:3).A tak máme co tomuto soupeři vracet. Do tohoto zápasu jsme nastupovali z jasným cílem ,vrátit soupeři předešlou porážku. První poločas byl dosti vyrovnaný na obou stranách.Šance na vstřelení první branky měli obě mužstva,naše mužstvo bylo sice o krůček blíže ke vstřelení úvodní branky,ale i přes velkou snahu se po prvním poločase odcházelo do kabin za nerozhodného stavu (0:0). Po udělení jasných instrukcích v kabině se opět nastupovalo do druhého poločasu a hned od úvodu druhé části hry jsme začali na soupeře tlačit a vyvíjet na něj stále větší tlak.Soupeř začal vytvářet chyby a nám se dařilo lépe kombinovat hru na soupeřově území,což se nám ve čtyřicáté druhé minutě podařilo poprvé zužitkovat v náš prospěch a ujali jsme se vedení (1:0). Po této vstřelené brance naše mužstvo rázem ožilo a spadla z nás nervozita,která nám po celou dobu svazovala nohy. Na jednou jsme převzali kontrolu nad tímto utkání a kluci byli jako vyměnění. Netrvalo to příliš dlouho a ve čtyřicáté sedmé minutě jsme vstřelili druhou branku,která nás ještě více povzbudila do hry.Od tohoto momentu jsme měli nad soupeřem jasnou převahu a častěji jsme se dostávali do šancí na vstřelení další branky.Soupeř se taky párkrát pokusil ohrozit naši bránu,ale přes naši dobře zajištěnou obranu,která odváděla dobře svou práci se jim to moc nedařilo. Po vstřelení třetí branky v padesáté minutě hry bylo téměř rozhodnuté o výsledku tohoto zápasu.Soupeř od tohoto momentu už příliš nevzdoroval a nedokázal si vytvořit téměř žádnou šanci. Naopak naši kluci ještě více začali kombinovat hru a do konce hracího času soupeři vstřelili další tři branky. Za tento vynikající výkon a výsledek ,, 6 : 0 ,, který předvedli hlavně ve druhém poločase patří celému mužstvu VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ !!! Vybojovali jste si zaslouženě důležité tři body. Sláva vítězům,čest poraženým.