logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9. kolo FK Znojmo dorost - RAFK Rajhrad 4:0 (0:0)

Góly: Rytíř 3x, vlastní

Sestava a hodnocení zápasu                                  Foto ze zápasu zde

Rybníček [K] - Sýkora, Procházka, Košíček, Koukal - Dyml, Horecký, Záhora, Kaláb - Tejkal, Rytíř

Střídání: Svoboda, Matoušek, Buchtela, Klimentík, Wrana

V dnešním zápase jsme tušili, že se pořádně zapotíme, když si v minulém kole RAFK na domácím hřišti vyšlápl na našeho rivala z Dobšic a porazil ho 2:1. Hned ze začátku zápasu bylo na soupeři znát, že to nebyla náhoda. dobře nás dostupovali, kombinovali a v obraně byli nekompromisní. Nám chvíli trvalo než se nám podařilo přepnout do jiného zápasového modu z předešlého zápasu a bylo velké štěstí když ve 12. minutě jsme udělali hrubku v obraně a soupeři jsme nabídli gólovku, ale Rybňa vytáhl skvělí zákrok a tým podržel. V 16. minutě nám opět zatrnulo, když šel Rybňa do souboje mimo vápno, byla z toho žlutá a standardku jsme již ubránili. Pak se začali šance rodit také na naší straně, největší byla po rohovém kopu, kdy trefil Mára Procházka tyč a Lukáš Dyml z pravé strany po úniku chtěl přehodit brankáře hostí bohužel přehodil i bránu. A tak když další šancičky na obou stranách skončili mimo tyče nebo v rukách brankářů šlo se na poločasovou přestávku za stavu 0:0. V kabině jsme si řekli co zlepšit, hlavně důraz a mít odražené míče. Naše hra se v druhé půli rapidně ještě zvedla a vedoucí gól byl na spadnutí. V 60. minutě Tom Horecký poslal přihrávku za obranu soupeře k míči se dostal Ondra Rytíř dostal se do špatného střeleckého úhlu a tak střílenou nahrávkou hledal ve vápně Tejkyho a byl z toho vlastňák 1:0. Než se soupeř dostal zpět do hry tak jsme v 65. minutě zahrávali roh Kubou Kalábem míč propadl na malé vápno, kde se nejlépe zorientoval Ondra Rytíř 2:0. Poté v 70. minutě přišla nejhezčí akce utkání když Kuba Kaláb z odraženého míče vystřihl na velkém vápně parádní nůžky, míč ještě protečoval hlavou Ondra Rytíř a už se vlnila síť za překvapeným brankářem hostí, který byl v tu chvíli pouze divák z Rajhradu. Bohužel nakonec branka uznána nebyla pro údajný ofsajd, přesto to klukům dodalo další chuť do hry a dlouho se na další gól nečekalo běžela 75. minuta míč posílá záloha opět do vápna na naše útočníky kteří souboj vyhrávají míč putuje k Ondrovi Rytířovi a ten zvyšuje na 3:0. V této fázi zápasu již naši borci plně ovládli otěže hry a když se v 80. minutě po chybě soupeře dostal k míči dnes produktivní Ondra Rytíř, položil si brankáře a dovršil hattrick 4:0. Rozhodně jsme po prvním poločase nečekali takovou jízdu, kluci však poctivě makali do poslední minuty a tak si obrana s výborným Víťou v brance mohla nakonec dopřát výhru s nulou. Dnes to byl opět velmi kolektivní výkon je radost vidět na hráčích, že nic nevypustí a i když se zrovna nedaří dokáží se vhodně doplnit a šlápnout ze všech sil, to bylo pro průběh zápasu velmi důležité, těžko dnes někoho opomenout, každý člen našeho týmu byl velmi důležitý včetně střídajících hráčů, kteří když naskočí makají naplno a podílí se na dobré atmosféře v týmu. Bohužel radovat se můžeme jen chvíli, přesněji do dalšího kola fotbal frčí mílovými kroky a již v dalším kole nás čeká favorit  soutěže FC Hustopeče kam zajíždíme v neděli 9.10.2022 výkop 13:15. Pokud navážeme na výkon zhruba od 20. minuty můžeme pomýšlet na dobrý výsledek.

Trenéři: Rytíř, Svoboda

Další fotky k článku:

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři