Rohatec Cup 2023 - WU13 - mladší žákyně 1.5.2023

Sestava: Šmerdová - Raabová, Sabová, Brychtová, Dobiášová, Kavková, Rozehnalová A., Melušová, Garajová, Kašparová, Nemešová, Chromíková, Soukupová, G. Veselá

1. zápas FK Znojmo - Zlín 1:2 (gól: Veselá)

2. zápas Inter Bratislava - FK Znojmo 2:1 (gól: Brychtová)

3. zápas Prostějov - FK Znojmo 2:0

4. zápas FK Znojmo - Hodonín 0:2

5. zápas MŠK Žilina - FK Znojmo 7:0

zápas o 11. místo FŠ Třebíč - FK Znojmo 1:0

V pondělí 1.5.2023 jsme se zúčastnili dobře obsazeného turnaje v kategorii WU 13 v Rohatci. Celý turnaj byl perfektně zorganizován a hrálo se na pěkné travnaté ploše. Ve skupině jsme odehráli celkem pět zápasů a vyjma posledního, který jsme prohráli velkým rozdílem s pozdějším vítězem turnaje Žilinou, jsme dokázali se všemi týmy držet krok. Žilina ve finále potom porazila tým Teplic a na turnaji předvedla bezkonkurenční hru. Nás nejvíce trápí příprava šancí a současně i koncovka. Nasazením jsme dokázali s týmy hrát vyrovnanou partii a fyzicky jsme stačili také. Hra týmu se lepší, ale je potřeba zlepšit přechod do útoku a přípravu šancí a zakončení. V bráně tým několikrát podržela Eliška a odchytala komplet celý turnaj. Holky získaly další zkušenosti a viděly, na jaké úrovni některé týmy a jednotlivci hrají. Po zápase se Žilinou, kdy jsme nezachytili začátek a brzy prohrávali 4:0 a celkově 7:0, jsme  směřovali k poslednímu zápasu proti FŠ Třebíč. V tomto jsme byli lepší, bohužel jsme opět neproměnili šance a k velké lítosti holek skončili na poslední příčce. Náš výkon rozhodně nebyl ostudou, ale bez vstřelených branek se bohužel vyhrávat nedá. Na závěrečném vyhlášení obdržela nejmladší hráčka Tamara Garajová cenu fair play. Poděkování patří všem holkám za nasazení během zápasů, rodičům za dopravu dívek na turnaj a dík patří i klubu za umožnění startu na bezchybné akci!

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Pisca a Šmerda

Další fotky k článku: