1.kolo mladší přípravky

V prvním kole mladších přípravek jsme v neděli 4.9. na hřišti v Oblekovicích přivítali celky Dobšic a Štitar. Náš klub postavil v turnaji tři týmy (červený, žlutý a bílý).

Sestavy a hodnocení turnaje

Týmy

Červený tým

Čech Eda, Pitour Karel, Navrkal Josef, Barták Roman, Mašek Sebastián, Langr Tobias, Šmedek Tobiáš, Zelinka, Ostrý Tibor,

Bílý tým

Malačka Filip, Malačka Jakub, Caha Roman, Železný Patrik, Pikolon Matin, Chant David, Pitour Jan, Moltaš Jarda, Ostrý Šimon,

Žlutý tým

Slušný Jarda, Matoušek Tomáš, Regela Jáchym, Bláha Lukáš, Norek Rosťa, Svoboda Tadeáš, Vafek Šimon, Kubalík Vojta,

Trenéři

Karel Pitour, Milan Samek, Petr Matoušek Petr a Rosťa Norek,

Hodnocení turnaje

Dnes jsme do turnaje postavili celkem 27 hráčů a sestavili tři týmy. Všichni naši hráči podali parádní výkony, hrálo se ve velkém nasazením a byla vidět velká chuť  a zápal do hry. Ve většině zápasů jsme vsítili více branek než naši soupeři, ale to nebylo podstatné daleko důležitější byla radost ze hry každého hráče.  Závěr turnaje vyšperkovali pokutové kopy.

Ještě jednou bych zde chtěl poděkovat všem hráčům, hráčkám, trenérům a hlavně všem rodičům a rodinným příslušníkům ( Štítar, Dobšic a FK Znojmo) za příkladné fandění, podporu svých dětí a všem aktérům za to jakou báječnou atmosféru dnes společně vytvořili.

Milan Samek