Minipřípravka ročník 2016 a mladší první na halovém Mikulášském turnaji v Hodonicích

V neděli 4.12. se naše minipřípravka ročník 2016 a mladší zúčastnila Mikulášského halového turnaje v Hodonicích, který pořádal tým 1.SC Znojmo. Naši benjamínci změřili postupně síly s týmy 1.SC Znojmo modrá, 1.SC Znojmo bílá a Ivančice. Hrálo se systémem každý s každým počet hráčů 4 +1 na brány 3x2 a hráči měli k dispozici mantinely. Nehrálo se na body ale na počet vstřelených branek.

Sestava a hodnocení turnaje

Sestava

Lukáš Bláha, Tomáš Matoušek, Vojta Kubalík, Ondra Sovjak, Oliver Milbach, Daniel Slováček, Rosťa Norek, Jáchym Regula, Daniel Milko, Emma Navrkalová,

Počet vstřelených branek (32 gólů) …… Gratulujeme!!!!!!!

1.SC Znojmo modrá 11 branek

Dan Milko 3x, Rosťa Norek 2x, Jáchym Regula 3x, Tom Matoušek 1x, Vojta Kubalík 1x, vlastní,

1.SC Znojmo modrá   14 branek

Dan Milko 1x, Rosťa Norek 3x, Jáchym Regule 4x, Tom Matoušek 2x, Vojta Kubalík 2x, Lukáš Blaha 2x,

1.SC Znojmo modrá   7 branek

Rosťa Norek 2x, Tom Matoušek 3x, Vojta Kubelík 1x, Lukáš Blaha 1x,

Hodnocení našeho týmu

Náš tým se opíral především o hráče ročníku 2016 kteří už nějaký turnaj v minulosti odehráli a velkou měrou přispěli k úspěchu v turnaji. Našemu týmu se podařilo ve třech utkáních vsítit úctyhodných 32 gólu v turnaji který znamenal první místo.

Tomáš Matoušek (6 gólů), Rosťa Norek (7 gólů), Jáchym Regula (7 gólů), Daniel Milko (4 góly), Vojta Kubalík (4 góly), Lukáš Bláha (3 góly),   1 gól vlastní

V brance se vystřídala dvojice Lukáš Bláha a Jáchym Regula a oba předvedli velmi dobré výkony a za svá záda pustili jen tři branky.

Pro další čtveřici našich hráčů to první velký turnaj v životě (Ondra Sovjak, Daniel Slováček, Oliver Milbach a Emma Navrkalová). Všichni jej zvládli na výbornou, a hlavně nasáli turnajovou atmosféru. Co je však nejdůležitější, že všichni hráli s obrovskou chutí hlavně radostí a nasazením. Odměna pro všechny naše hráče v podobě medaili a Mikulášských sladkostí byla zaslouženou odměnou za předvedené výkony.

Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a fandění a všem našim hráčům za skvělou podívanou.  Klukům z 1.SC Znojmo poděkovat za organizaci a pozvání na turnaj.

Milan Samek,  Rosťa Norek,  Petr Matoušek,