Novoroční čunča 2024

Již tradičně jsme se sešli na Nový rok, abychom si zahráli čunču. Tradice běží od roku 1974, pouze jednou se čunča nehrála, v roce 2020 to bylo kvůli covidu. Letos se nás sešlo 30, nejstarším hráčem byl Vlastimil Burša (63), nejmladším Daniel Kubále ml. (12).
Nejčastějším účastníkem čunči je Vlastimil Burša, má za sebou již 42 startů. Hrálo se na umělé trávě v Novém Šaldorfu.

„Mladí se dostali do vedení 5:1. Za tohoto nepříznivého stavu se Máslo posunul ze svého tradičního místa v obraně do útoku. Třemi brankami nastartoval obrat, „staří“ nakonec zvítězili 8:6. Zahráli jsme si dobře, nikomu se nic nestalo. Po utkání jsme se přesunuli do hospůdky na hřišti. Při dobrém pivu a různém občerstvení bylo o čem diskutovat. Hrál se i mariáš.
Poděkování patří Rohákovi, který nás s úsměvem a trpělivostí obsluhoval.

Všem do roku 2024 hodně zdraví, štěstí a pohody.