14.kolo FK Znojmo A – Střelice 1:1 (0:0)

Gól – Németh

Sestava a hodnocení utkání                                                  Foto z utkání zde

Vaněk – Procházka Marek, Krontorád Mara Železný, Košíček, Blažíček, Ostrý, Slabý, Krontorád Martin, - Procházka Martin, Fryš,

Střídání

Rytíř, Németh, Lehocký, Dufek,

Hodnocení

V prvním jarním kole nás před krásnou diváckou kulisou čekal kvalitní tým vedený bývalým vynikajícím hráčem Zbrojovky Brno Liborem Zelníčkem.  V prvních 20 minutách to bylo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. V druhých 25 minutách jsme byli určitě lepším týmem a vytvořili si 3 velké šance na vstřelení branky, ale bohužel ani jedna neskočila gólem. I ve druhé půli byla hra velmi vyrovnaná a bylo jasné že první gól hodně napoví o výsledku utkání. Bohužel v 60 minutě jsme inkasovali smolnou branku a nevypadalo to s námi moc dobře. Naštěstí se nám podařilo v 70 minutě vyrovnat pohotovou střelou z kopačky Németha. Myslím, že bod je pro oba týmy spravedlivým vyjádřením děním na hřišti. Spokojen jsem určitě s nasazením, koncentrací a bojovností všech hráčů, nespokojen pak s tím, jak jsme řešili své vyložené šance hlavně v prvním poločase.

Milan Samek