Gól – Blažíček,               ČK - Dufek,

Sestava a hodnocení utkání                                   Foto z utkání

Vaněk – Lehocký, Krontorád Marek, Slabý, Dufek, - Blažíček, Ostrý, Krontorád Martin, Procházka Martin, Lichevník, - Németh,

Střídání

Rytíř, Sýkora, Pěnkava, Železný,

Hodnocení

Ve druhém jarním kole nás čekal velmi silný soupeř. Před utkáním jsme řešili absenci čtyřech hráčů z prvního kola (Železný, Procházka Marek, Fryš, Košíček). V prvním poločase viděli diváci oboustranně takticky vedený zápas s minimem šancí na obou stranách. My jsme prvních 45 minut odehráli velmi dobře ovšem ve druhé minutě nastavení jsme zbytečně lehce ztratili míč a z následného rohu inkasovali branku do šatny. Nástup do druhé půli jsme také nezvládli a opět při zakládání akce zbytečnou ztrátou umožnili soupeři lehce zvýšit hned v první minutě druhé půli na 2:0. I přes tuto komplikaci jsme se chtěli vrátit zpět do zápasu, museli jsme hru více otevřít což domácím nahrálo v brejkových situacích do naší obrany a několikrát nás tak musel podržel Vańous v brance. V 65 minutě jsme šli do 10 kdy po druhé žluté musel ze hřiště Dufys. I v oslabení jsme předvedli solidní výkon a vytvořili si i brankové příležitosti a byla škoda že jsme korigovali výsledek až v poslední minutě. I přes naší první porážku v sezóně na venkovních hřištích musím kluky pochválit za výkon, nasazení a plnění taktických pokynu hlavně v prvních 45 minutách, ale je vidět že tento mladý tým potřebuje ještě nějaký čas vyzrát, aby lépe zvládal důležité momenty v utkáních, které nás pak stojí lepší výsledek. Na druhou stranu je potřeba zmínit i domácí tým který se na nás velmi dobře připravil a měl i potřebné štěstí, které k vítězství potřebujete. Na závěr bych určitě zmínil i kvalitní výkon hlavního rozhodčího Horvátha.