logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1.kolo zimní halové ligy ml.žáků Ivančice

V neděli 15.11.2015  začala pro mladší žáky zimní halová liga,která se konala ve sportovní hale v Ivančicích.Čekali nás první tři zápasy s celky  Moravský Krumlov, Medlánky "A" ,Medlánky  "B" .

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje 

 Prycl Martin,Veselý Martin,Gazcio David,Duhajská Veronika ,Štachová Michaela,Pintera Kryštof ,Nečas Patrik ,Šimek Robert ,Karas Filip ,Bartuněk Šimon.

FK IE ZNOJMO :  MORAVSKÝ KRUMLOV    1:4                                                                                    

GOLY: KARAS FILIP -1X                                                                                                                                              

První zápas s týmem Krumlova pro nás nezačal dobře.Hned v 5 minutě dostal náš brankář červenou kartu za odražení míče rukou mimo své území a do konce zápasu nesměl navíc chytat.K tomu jsme museli ještě  hrát 4 minuty jen ve třech.Museli jsme tedy zvolit náhradníka do brány.Nebojácně se tohoto postu zmocnila Míša Štachová,která si vedla velice dobře.V oslabení jsme inkasovali 3 branky.Když už jsme hráli v plném počtu soupeři už tolik šancí neměli ,protože jsme měli skvělou golmanku ,která náš tým podržela.I přes tato těžká úskalí jsme dali i my gol.Tato prohra nás ale vůbec nezlomila.Byl to skvělý zápas.

FK IE ZNOJMO : MEDLÁNKY "A"    3:3                                                                                                                                   GOLY:  VESELÝ MARTIN 2X ,DUHAJSKÁ VERONIKA 1X

Ve druhém zápase jsme hráli úplně jiný fotbal v polovině zápasu jsme vedli už  3:0.Poté se soupeři vschopily a začali náš náskok dotahovat.Začali jsme chybovat v obraně.Nakonec výsledek skončil remízou.Za tento zápas si i tak  všichni zaslouží velikou pochvalu.

FK IE ZNOJMO :  MEDLÁNKY "B"     6:1                                                                                                                              GOLY:  VESELÝ 3X ,KARAS 3X

Do třetího a posledního zápasu prvního kola jsme nastoupily s cílem zvítězit.Tento zápas byl z celého kola ten nejlepší.Hráči předváděli ukázkové golové akce.Soupeřům jsme nedali šanci.V tomto zápase padl dvakrát hatrick ,který dal Martin Veselý a Filip Karas.Tito dva hráči byli dnes opravdu nejlepší.Pochvalu ale zaslouží úplně všichni hráči a hráčky.

Všem za dnešní výkony moc děkujeme.Také děkujeme panu Štachovi za odvoz našich hráčů na turnaj a všem rodičům za fandění a podporu našeho týmu. MOC DĚKUJEME !!!!!

TRENÉR PAVEL KUČMA , ASISTENTKA  JIŘINA  VESELÁ

             mlad ci Ivanice 1mlad ci Ivanice 2                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

mlad ci Ivanice 3

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři