logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Dohrávka IE Znojmo mladší žáci - Práče 6:0 (2:0)

Goly:  Veselý 2x, Balada ,Gazcio ,Janda ,Zezula Karel  

Hodnocení utkání                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

V pátek 30.10.2015 odehráli mladší žáci odložený zápas proti týmu Práčí. Jelikož soupeři dojeli bez brankáře a pouze s  hrstkou hráčů, museli někteří hráči z našeho týmu jejich tým doplnit, aby se vůbec zápas odehrál.Zápas se od začátku  vyvíjel velice pěkně.Hrál se krásný fotbal plný pěkných fotbalových akcí zakončených góly.Všechny hráče i oba brankáře  musíme dnes pochválit za odvedený výkon.Nejvíce nás těší góly od hráčů,kteří se jindy moc neprosazují jako Lukáš  Janda se svojí gólovou hlavičkou nebo Karel Zezula,který dal svůj první gól.Výborně dnes hrál opět  i Martin Veselý,který  byl dnes kapitánem a tahounem týmu a také Erik Zálešák a Veronika Duhajská kteří zahráli velice dobře v obraně.Jsme  moc spokojeni s dnešním výkonem  všech hráčů.                              

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

20. září 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok