logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Finále zimní halové ligy mladších žáků v Ivančicích.

Mlad ci Ivanice finlov skupina 1V neděli  21.2.2016 se konala finálová kola halové ligy  mladších žáků v Ivančicích. V naší skupině jsme hráli o 9.-12.místo .Proti nám nastoupily celky SC ZNOJMO U12 ,SK LÍŠEŇ U12 ,KOHOUTOVICE.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

FK ZNOJMO : SC ZNOJMO U12    2 : 4  ( GÓLY : Šimek ,Šereda )                                                                                                                                                        

Do prvního zápasu  jsme nastoupily proti našemu věčnému rivalovi SC Znojmo.Síly byli na obou stranách od začátku velice vyrovnané,někdy v určitých chvílích jsme soupeře pěkně tlačily.Gólové šance byli na obou stranách stejné.Výsledek  2:2 jsme drželi do poslední minuty.Potom ale naši soupeři sebrali zbytky sil a v samém závěru jsme inkasovali góly po našich chybách.Všechny dnešní hráče musíme ale pochválit,za jejich výkony.Výborně v tomto zápase zachytal Radim Kulík.                                                                                                                                                                            

FK ZNOJMO : SK LÍŠEŇ U12   6 : 2  ( GÓLY : Veselý 3 ,Zálešák ,Bernát )                                                                                                                                            

Tento zápas pro nás dopadl na výbornou.Hráči hráli svoji skvělo hru ,tak jak ji umí jen oni.Výborně si dávali přihrávky ,a hlavně skvěle zakončovali.Svůj další hatrick dal Martin Veselý,pěkným gólem přispěl Erik Zálešák a další dva góly dal náš Maty Bernát.Tento finálový zápas si všichni moc užily.Všichni si zaslouží velikou pochvalu. V tomto zápase výborně zachytal Martin Prycl.                                                                             

FK ZNOJMO :  TATRAN KOHOUTOVICE   1 : 6  (GÓL : Bernát )                                                                                                                                                              

Tento zápas byl pro nás ze všech tří nejtěžší.Soupeři nás přehrávali svoji přesnou hrou.Nedokázali jsme jejich nájezdy zastavit.Jeden čestný gól jsme jim ,ale přece jen dali zásluhou Matyho Bernáta.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 Nakonec jsme skončily na 11.místě   z 16 týmů.Tento turnaj byl určen pro ročníky 2003  a mladší. Naši hráči byli nejmladší ze všech týmů ročníky 2005 a mladší . FK ZNOJMO  se s tím ale velice dobře popralo.Hráči získali zase více zkušeností a věříme ,že příští rok se nám povede ještě lépe. Děkujeme všem hráčům kteří nás na tomto turnaji prezentovali,jako skvělý tým ,co umí bojovat.Jsou to tito hráči : brankáři : Prycl Martin a Radim Kulík , Veselý Martin ,Balada David,Šerada David, Šimek Robert ,Kopr Tomáš ,Bernát Matyáš (2006), Zálešák Erik ,naše skvělá a jediná kapitánka Veronika Duhajská ,Hrobár Rosťa ,Karas Filip,Surovec Dominik , Schwarz Lukáš(2006) ,Gazcio David ,Pintera Kryštof ,Peřinka Martin ,Enguyen David ,Rytíř Ondřej.Všichni tito hráči se podíleli na našem výsledku a patří jim veliká pochvala.                                                              

 Tabulka střelců halové ligy :  

Veselý Martin  23 gólů                                                                                                                                                                                                                                                  

Bernát Maty     9 gólů                                                                                                                                                                                                                                                    

Kopr Tomáš      7 gólů                                                                                                                                                                                                                                                    

Karas  Filip        5 gólů                                                                                                                                                                                                                                                    

Verča Duhajská  2 góly                                                                                                                                                                                                                                                

Robert Šimek       2 góly                                                                                                                                                                                                                                                

Ondra Rytíř           2 góly                                                                                                                                                                                                                                                

David  Gazcio  ,David  Šerada  ,  Erik Zálešák   po  1  gólu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Umístění našeho klubu v Halové lize od roku 2010 až do roku 2015
                                                                                               2010/11 -  14místo              
                                                                                               2011/12 -  16 místo              
                                                                                               2012/13-    nezúčastněno  
                                                                                                2013/14 -  10místo              
                                                                                                2015/16 -  11.MÍSTO               
Děkujeme všem rodičům za vození hráčů  po celou dobu turnaje.Také jim patří veliký dík za podporu a fandění našim hráčům i ve chvílích kdy se nám nedařilo.Byla to pro nás skvělá podpora a bez vás by to ani nešlo.Děkujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                          

Za tým FK Znojmo  trenér Pavel Kučma ,zastupující trenér jednoho kola Martin Prycl starší a vedoucí týmu Jiřina Veselá.

  Mlad ci Ivanice finlov skupina 2Mlad ci Ivanice finlov skupina 3                                                                                                                                                         

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

20. září 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok