logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Semifinále halové ligy mladších žáků v Ivančicích

V neděli 14.2.2016 se konala semifinálová kola mladších žáků v Ivančicích. Tentokrát jsme měli ve skupině týmy Moravský  Krumlov,SC Znojmo U12 ,FC Medlánky"B".                                                                                                                                                                            

Sestava: Kulík Radim,Veselý Martin ,Kopr Tomáš ,Balada David ,Šereda David,Šimek Robert,Bernát Matyáš ,Schwarz Lukáš.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

FK ZNOJMO  : MORAVSKÝ KRUMLOV     5 : 4      Góly : Kopr ,Veselý 3x ,Bernát.                                                                                                

V prvním zápase jsme nastoupily proti celku Mor.Krumlova.Zápas se od začátku odehrával ve vysokém tempu.Všichni naši hráči bojovali s velikou chutí a velkým nasazením.I když soupeř využil našich zaváhání a chyb v obraně a vsítil první gól,hráče to nepoložilo a naopak jsme začali soupeře tlačit na jejich polovině.Svůj další hatrick vsítil Martin Veselý.Krásný gól dal také náš benjamínek Maty Bernát po skvělé přihrávce Davida  Balady.Dalším gólem se přidal k našim střelcům Tomáš Kopr.Všichni hráči tento zápas odmakali a zaslouží pochvalu.Zaslouženě jsme tento zápas vyhráli.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

FK ZNOJMO : SC ZNOJMO U12      1 : 4   Gol : Kopr Tomáš                                                                                                                                                                                       

Do druhého zápasu jsme nastoupily  proti celku SC Znojmo U12. I do tohoto zápasu dali naši hráči všechnu svoji bojovnost.V určitých chvílích jsme soupeřům pěkně zatápěli,ale nevycházelo nám zakončení.Dali jsme 2 tyčky a několik gólů přímo do brankáře. jediný gól dal Tomáš Kopr.Dnes se výborně dařilo Robertovi Šimkovi v obraně kde odváděl skvělou práci.Byl to pro nás skvělý zápas.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

FK ZNOJMO : FC MEDLÁNKY "B"     3 :  2       Góly : Kopr 2x ,Veselý.                                                                                                                                                                                 

Ve třetím zápase nás čekal soupeř FC Medlánky "B".V tomto zápase jsme byli lepším týmem. Měli jsme několik ukázkových akcí ,které jsme proměnily v krásné góly.Skvěle se dařilo naší trojici Veselý -Kopr -Šereda ,kteří i když hráli pouze ve třech ,odehráli skvělý zápas.Ve druhé naší čtyřce musíme pochválit obranou dvojici Šimek -Balada.Tento zápas se nám také velice vydařil,i když nám soupeř dal také 2 goly po našich chybách.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Dnes musíme pochválit úplně všechny hráče.Skvěle dnes zachytal Radim Kulím v naší bráně,kdy skvělými zákroky zabránil několika gólovým šancím soupeřů.Výborně si dnes také vedl Lukáš Schwarz( 2006),který hrál za mladší žáky poprvé.Děkujeme rodičům za dovoz a odvoz hráčů na turnaj a za podporu a skvělé fandění na tribuně.Děkujeme !!!!                                                                                            

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

                                                                                                                                                                            

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři