logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Čtvrtfinále zimní halové ligy mladších žáků Ivančice

Dne 31.1.2016 se odehrála čtvrtfinálová utkání halové ligy mladších žáků.Týmy byly rozděleny do skupin.Náš tým měl ve  skupině celky:FC MEDLÁNKY "A" ,TATRAN KOHOUTOVICE, MFK MODŘICE.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje
                                                                  

Sestava : Kulík Radim,Duhajská Veronika- naše kapitánka,Veselý Martin,Kopr Tomáš,Zálešák Erik, Šimek Robert,Hrobár  Rosťa,Pintera Kryštof.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

FK ZNOJMO : MEDLÁNKY "A"  2:3

Góly : Veselý ,Kopr,                                                                                                                                      

Do prvního  zápasu jsme nastoupily proti celku Medlánky "A".Začátek zápasu se nám velice vydařil.Dali jsme dva rychlé  góly.Soupeře jsme tlačily svoji skvělou hrou na jejich polovině.Hráči předváděli parádní akce.V druhé polovině nám začali  docházet síly a soupeř stav srovnal.Dostali jsme laciné góly a nakonec soupeř přidal ještě jeden vítězný gól.Všechny  musíme pochválit za vynikající výkon.                                                                                                        

FK ZNOJMO  : TATRAN KOHOUTOVICE  2 :9

Góly : Kopr 2,                                                                                                                        

Druhý zápas byl proti podstatně většímu a silnějšímu celku   Tatran Kohoutovice.I když jsme tento zápas prohráli i tak se  tohoto zápasu hráči zhostily se ctí. Svojí bojovností kterou prokázali ,se nemají za co stydět.                            

FK ZNOJMO : MFK MODŘICE  4 : 7

Góly: Duhajská ,Veselý 3.                                                                                                                                      

Třetí zápas byl pro nás tečkou.Hrát proti celku jako jsou Modřice nebylo vůbec lehké.Naši hráči se ale nevzdali a  předváděli akce,které  byly opravdu ukázkové.Jeden gól dala i  naše nejlepší kapitánka Veronika Duhajská po přesné  přihrávce Martina Veselého.Dařilo se nám jak v útoku tak  i v  obraně.Další 3 góly dal svým hatrikem Martin Veselý. I tento  zápas byl po herní stránce vynikající,všichni hráči včetně  brankáře si zaslouží velikou pochvalu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Dnešní čtvrtfinálové kolo se nám sice podle výsledků nepovedlo ,ale po herní stránce byl náš tým složený ze čtyř obránců a tří útočníků a brankáře perfektní .Děkujeme rodičům za odvoz hráčů a za skvělou podporu našeho týmu.Děkujeme !!!!!!

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

                                                                           

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři