Přípravné zápasy mladších žáku a starší přípravky FK Znojmo

Hala Znojmo star ppravka Unor 2016Fotbalový víkend si užili mladší žáci a starší přípravky FK Znojmo. V sobotu i v neděli totiž ve sportovní hale ve Znojmě proběhly turnaje, které byly pro hráče zpestřením zimní přípravy. Cílem turnajů byla především hra a zkušenost pro nové hráče.

Hala Znojmo mlad ci Unor 2016Jako soupeře pro sobotní turnaj mladších žáků jsme pozvali týmy: Olbramovice, Dobšice a výběru OFS Znojmo. Se hrou našeho týmu jsem byl spokojen, malé nedostatky týkající se hry napravíme v tréninkovém programu. Všem hráčům za jejich výkon děkuji.

V neděli starší přípravka svedla přátelské souboje s týmem z Dobšic a týmem z Hlubokých Mašůvek. I trenéři Petr Železný a Petr Štancl byli se hrou svých svěřenců spokojeni, samozřejmě je ještě na čem pracovat.
Nejdůležitější po oba dny byla radost ze hry, stejně jako nasazení všech hráčů a nadšení pro kopanou, které prokázali
Závěrem bych rád poděkoval nejen všem hráčům, ale také jejich obětavým rodičům, kteří hráče dovezli a podpořili. Díky patří také trenérům našich týmů i týmů soupeřů.
S díky,
Pavel Kučma