Halový turnaj mladších žáků

mlad ci hala Znojmo leden 2016Dne 9. 1. 2016 se konal halový fotbalový turnaj mladších žáků pod záštitou OFS Znojmo. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny A a B. Ve skupině A proti sobě nastoupily týmy FK Hatě, FK Znojmo, TJ Sokol Štítary a TJ Sokol Tasovice. Ve skupině B nastoupily týmy TJ Hrádek, 1. SC Znojmo, TJ Sokol Dobšice a TJ Suchohrdly u Miroslavi.

Výsledky sestava a hodnocení našich utkání:

FK Znojmo : TJ Sokol Štíraty 0 : 1

I přes naši snahu a velké šance, jsme nedokázali vstřelit branku, a naopak jsme jednu inkasovali.

FK Znojmo : FK Hatě 3 : 2

Ve druhém zápase jsme dokázali porazit soupeře z Hatí, když jsme se ujali brzkého vedení 3 : 0. Střelci: Zezula, Karel, Lichevník, Tedeáš, Zezula Tomáš. Škoda jen naší nepozornosti na konci zápasu, kdy jsme inkasovali zbytečnou branku a neuhájili tak čisté konto.

FK Znojmo : TJ Sokol Tasovice 1 : 0

Bojovný zápas z obou stran, štěstí se přiklonilo na naši stranu, když vítězný gól dal Tadeáš Lichevník.

Pořadí po odehrané skupině:

1. FK Hatě (6 bodů), skóre 10 : 8
  2. TJ Sokol Štítary (6 bodů), skóre 7 : 4
  3. FK Znojmo (6 bodů), skóre 4 : 3
  4. TJ Sokol Tasovice (0 bodů), skóre 2 : 8

K boji o medaile nám chyběla jediná branka. Hráli jsme tedy o 5. a 6. místo.

FK Znojmo : Hrádek 2 : 1

V tomto zápase jsme se ujali vedení po gólu Tomáše Zezuly, poté Hrádek vyrovnal, a za stavu 1 : 1 rozhodl náš hráč Jaroslav Hellinger vstřelením vítězné branky. Tímto jsme obsadili na tomto turnaji 5. místo.

Konečné pořadí:

1. SC Znojmo
  2. FK Hatě
  3. TJ Sokol Dobšice
  4. TJ Sokol Štítary
  5. FK Znojmo
  6. TJ Hrádek
  7. TJ Sokol Tasovice
  8. TJ Suchohrdly u Miroslav

Svou premiéru si odbyla paní Lucie Lichevníková ve funkci asistenta trenéra a vedoucího mužstva. Celé mužstvo velmi chválím a děkuji hráčům za výkony, a také své asistentce za pomoc a trpělivost.

Dále bych tímto chtěl poděkovat svým kolegům Jiřině Veselé a Martinovi Pryclovi, kteří i za nepříznivého počasí dorazili s týmem do Ivančic, kde výborně odehráli zápasy ve své skupině halové ligy. Děkuji všem zúčastněným.

Pavel Kučma