logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.kolo zimní halové ligy mladších žáků Ivančice

V sobotu 9.1.2016  zajeli mladší žáci do Ivančic. V  tomto kole nás čekali soupeři Ivančice "B" ,Líšeň U12 ,SC Znojmo U12.                                                                                                                                                                     

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Prycl Martin,Veselý Martin,Bernát Maty,Duhajská Veronika,Zálešák Erik,Dvořák Martin,Šimek Robert,Hrobár  Rosťa,Kulík Radim                                                                                                                                                                    

IE ZNOJMO : IVANČICE "B"   4:0

Goly: Veselý 2,Šimek ,Bernát                                                                                                                                           

První zápas nám vyšel skvěle. Nastoupily jsme do tohoto zápasu s velikou chutí zvítězit.Hráči si tento zápas užívali.Byli  vidět  krásné gólové akce.Soupeřům jsme nedovolily vstoupit na naši polovinu.Všechny hráče včetně brankáře moc  chválíme.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 IE ZNOJMO : LÍŠEŇ U12  0:5                                                                                                                                                  

 Tento zápas jsme si nedokázali hlídat rychlé nástupy našich soupeřů. Ti byli velice rychlí,přesněji si nahrávali a využívali      našich zaváhání.Po celý zápas jsme ale statečně bojovali.Měli jsme i gólové šance ale nepodařilo se dostat míč do  brány.V  naší bráně nás naopak několikrát podržel náš brankář Martin Prycl svými skvělými zákroky.I tak si hráči zaslouží  pochvalu.                                                                                                                                                                                  

IE ZNOJMO : SC ZNOJMO U12    0:8                                                                                                                                      

Třetí zápas byl pro nás také těžký. Soupeři měli hru moc dobře pod kontrolou.Hráli svižně a herně byli lepším týmem.My  jsme jim ale statečně odolávali až do konce.Hráčům patří veliká pochvala.                                                                                

Trenér Martin Prycl, vedoucí týmu Jiřina Veselá.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

I přes nepřízeň počasí,kdy jsme dorazily později, jsme toto kolo zvládli se ctí.Děkujeme všem rodičům za bezpečnou  dopravu hráčů ,za skvělou podporu a fandění i za stavu kdy se nám nevedlo.Také děkujeme zaskakujícímu trenérovi  Martinu Pryclovi,který skvěle vedl náš tým a motivoval hráče k dnešním výkonům.Děkujeme  !!!!!!!!!!!!!!

     

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři