logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo zimní halové ligy mladších žáků Ivančice

V neděli 29.11.2015 se odehrálo 2.kolo zimní halové ligy mladších žáků v hale v Ivančicích. Tentokrát nás čekali soupeři RAJHRAD "B" , VYŠKOV , IVANČICE "A".                                                                                                                                                                                                                                                                      

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje                                                              

SESTAVA : Prycl Martin,Kulík Radim,Veselý Martin,Zálešák Erik,Bernát Matyáš,Gazcio David,Surovec Dominik,Karas  Filip ,Šimek Robert,Jílková Vanesa                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 IE ZNOJMO : RAJHRAD "B"  4:2   Goly :Veselý 2x,Gazcio, Bernát                                                                    Do prvního zápasu jsme nastoupily s velikou chutí získat tři body.Hráči hráli krásný kombinační fotbal.Soupeře jsme jasně  přehrávali.Naše dva goly jsme dostali po chybách v obraně.Jinak jsme byli lepším týmem.Dvakrát se prosadil náš střelec    Martin Veselý,krásný gol vstřelil po trestném kopu David Gazcio z poloviny hřiště a tečku ke konci zápasu dal náš  benjamínek Maty Bernát.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

IE ZNOJMO : VYŠKOV  1:10  Gol : Bernát                                                                                                              Do druhého zápasu jsme nastoupily proti viditelně staršímu a většímu soupeři z Vyškova.Naši hráči byli nejmenšími a  nejmladšími hráči,ale soupeřům i tak pěkně v určitých chvílích zatápěli.Všichni jsme hráli velice bojovně a hlavně jako  tým,který se jen tak nedá.Hráči do tohoto zápasu dali svá srdce a ukázali soupeřům jak umí bojovat.I přes vysokou prohru  pro nás zvítězily.Cenný a  čestný gol dal náš nejmladší hráč Matyáš Bernát ročník 2006.                                                                                                                                                                      

IE ZNOJMO  : IVANČICE "A"  0:6                                                                                                                             Třetí zápas  byl pro náše svěřence stejně těžký jako ten předtím.Soupeři a domácí tým z Ivančic byli velice silným  týmem.My jsme se ale ani tentokrát nevzdali bez boje a soupeře jsme také potrápily.Měli jsme vyloženě 4 golové šance  ,ale bohužel jsme je neproměnily.Bojovali jsme až do konce utkání.                                                                                                                                                              

Všem hráčům patří veliká pochvala za jejich bojovnost i za to že se nezalekli velikých soupeřů a dali do boje všechno.          

Děkujeme také našemu trenérovi Petrovi Železnému za sehnání dvou hráčů na poslední chvíli,také panu Bernátovi za to že  nám hráče dopravil do Ivančic. Všem rodičům děkujeme za podporu našeho týmu a za krásné fandění.                                

 Trenér  Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři