logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

11.Kolo Okresní Soutěže mladších žáků

Dne 10.4.2016 se sehrálo 11.kolo mladších žáků.Na domácím hřišti se utkali naše dva týmy s týmy Práče a Hrušovany.                    

Výsledky,sestava a hodnocení obou zápasů.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

FK ZNOJMO ORANŽOVÝ  - HRUŠOVANY   3 : 1 ( 1 : 1)          

Góly -Bernát,Kopr,Veselý                                                                                    

SESTAVA:  PRYCL ,VESELÝ ,KOPR ,ZÁLEŠÁK,BALADA ,BERNÁT ,LICHEVNÍK,ŠEREDA ,SCHWARZ ,MAREČEK,DVOŘÁK                                                                                                                                                                                                                                                                          

Dnes měl tým oranžový těžkého soupeře z Hrušovan.Zápas se hned od začátku  vyvíjel ve vysokém tempu.Síly na obou stranách  byly vyrovnané.První gólovou šanci využil soupeř po našem zaváhání v obraně.Hráči se ,ale  ihned vzchopili a zanedlouho  odpověděli gólem po krásné akci Kopr - Veselý -Bernát. Skóre bylo srovnáno na 1 :1.Do konce prvního poločasu už žádný gól  nepadl.Ve druhém poločase se hrálo ve stejném tempu.Hrál se krásný fotbal plný nasazení a šancí na gól.Náš tým byl ve druhé  půli lepším týmem.Převážně jsme soupeře tlačili na jejich polovině hřiště.Dalším krásným gólem přispěl Tomáš Kopr a Martin  Veselý.Dnes jsme zaslouženě vyhráli 3 : 1 .Všichni si zaslouží velikou pochvalu za dnešní výkon.Dnes bychom chtěli pochválit za  výkon Lukáše Schwarze,který hrál svůj první zápas na velkém hřišti a také Martina Prycla v bráně,který dnes výborně zachytal.    

Trenér  Pavel kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

FK ZNOJMO  -  PRÁČE      0 : 10 ( 0 : 5)                                                                                                                                                                              

SESTAVA : RYTÍŘ , JANDA ,ZEZULA KAREL ,HELLINGER,TEXLOVÁ ,COL ,MORAVEC ,POPELKA, PHAN PHILIP ,GAZCIO                                                                                                                                                                                                                                                                          

První poločas jsme se vůbec nedostali k nějaké šanci ke střele na bránu.I tak kluci a Nela bojovali,té patří pochvala za celý zápas.I přes vysokou prohru,ale celý tým bojoval a oproti minulému zápasu se o něco zlepšili. Věříme ,že se v dalším zápase posuneme zase o kousek dál.Všem hráčům děkujeme za jejich dnešní výkon a rodičům za podporu po celou dobu zápasu.

Všichni ml.žácí zaslouží pochvalu, výsledek pro nás trenéry Petra a Pavla a vedouci Jiřinku a Lucku není až tak na prvním místě  ale hra a nasazení a zato všem děkujeme. Radost z fotbalu je důležitá a to že všichni hráči a hráčky hrají.
Jsme jeden tým a to tým FK Znojmo

Trenér: Petr Železný,asistentka Lucie Lichevníková .                                                  


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

20. září 2021

Naši sponzoři

Reklamní blok