11.Kolo Okresní Soutěže mladších žáků

Dne 10.4.2016 se sehrálo 11.kolo mladších žáků.Na domácím hřišti se utkali naše dva týmy s týmy Práče a Hrušovany.

Výsledky,sestava a hodnocení obou zápasů.

FK ZNOJMO ORANŽOVÝ  - HRUŠOVANY   3 : 1 ( 1 : 1)

Góly -Bernát,Kopr,Veselý

SESTAVA:  PRYCL ,VESELÝ ,KOPR ,ZÁLEŠÁK,BALADA ,BERNÁT ,LICHEVNÍK,ŠEREDA ,SCHWARZ ,MAREČEK,DVOŘÁK

Dnes měl tým oranžový těžkého soupeře z Hrušovan.Zápas se hned od začátku  vyvíjel ve vysokém tempu.Síly na obou stranách  byly vyrovnané.První gólovou šanci využil soupeř po našem zaváhání v obraně.Hráči se ,ale  ihned vzchopili a zanedlouho  odpověděli gólem po krásné akci Kopr - Veselý -Bernát. Skóre bylo srovnáno na 1 :1.Do konce prvního poločasu už žádný gól  nepadl.Ve druhém poločase se hrálo ve stejném tempu.Hrál se krásný fotbal plný nasazení a šancí na gól.Náš tým byl ve druhé  půli lepším týmem.Převážně jsme soupeře tlačili na jejich polovině hřiště.Dalším krásným gólem přispěl Tomáš Kopr a Martin  Veselý.Dnes jsme zaslouženě vyhráli 3 : 1 .Všichni si zaslouží velikou pochvalu za dnešní výkon.Dnes bychom chtěli pochválit za  výkon Lukáše Schwarze,který hrál svůj první zápas na velkém hřišti a také Martina Prycla v bráně,který dnes výborně zachytal.

Trenér  Pavel kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

FK ZNOJMO  -  PRÁČE      0 : 10 ( 0 : 5)

SESTAVA : RYTÍŘ , JANDA ,ZEZULA KAREL ,HELLINGER,TEXLOVÁ ,COL ,MORAVEC ,POPELKA, PHAN PHILIP ,GAZCIO

První poločas jsme se vůbec nedostali k nějaké šanci ke střele na bránu.I tak kluci a Nela bojovali,té patří pochvala za celý zápas.I přes vysokou prohru,ale celý tým bojoval a oproti minulému zápasu se o něco zlepšili. Věříme ,že se v dalším zápase posuneme zase o kousek dál.Všem hráčům děkujeme za jejich dnešní výkon a rodičům za podporu po celou dobu zápasu.

Všichni ml.žácí zaslouží pochvalu, výsledek pro nás trenéry Petra a Pavla a vedouci Jiřinku a Lucku není až tak na prvním místě  ale hra a nasazení a zato všem děkujeme. Radost z fotbalu je důležitá a to že všichni hráči a hráčky hrají.