10.kolo Okresní soutěže mladších žáků

Dne 3.4.2016  se sehrálo první jarní kolo mladších žáků. Na domácím hřišti se naše dva týmy utkali s týmy 1. SC Znojmo a Hevlínem

Výsledky,sestavy a hodnocení obou zápasů

Sestava: Prycl,Veselý,Kopr,Duhajská,Balada,Šereda,Lichevník,Zálešák,Bernát,Gazcio,Mareček

FK Znojmo ml.žáci  - 1. SC  Znojmo  2:4  (0:4)

Góly: Duhajská,Veselý

První poločas byla hra nepřesná,hráči se neustále hledali,nedrželi si své pozice ani hráče soupeřů.Soupeři byli neustále o krok dopředu.V obraně jsme udělali několik chyb ze kterých jsme dostali góly.Po prvním poločase jsme prohrávali už 0:4 .Druhý poločas už byla naše hra přesnější.První gólovou šanci proměnila Veronika Duhajská. Začali jsme více napadat  a více se tlačit dopředu. Druhým gólem přispěl po dorážce Martin Veselý. Ke konci už nám začali docházet síly.Konečný výsledek skončil 2:4. příště musíme zapracovat více na fyzičce a přesných přihrávkách.Věříme,že příští kolo se nám povede lépe.I tak si všichni zaslouží pochvalu.

Trenér : Michal Sobota,Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

FK Znojmo oranžová -  Hevlín   4 : 12 (1:4)

Góly : Janda,Peřinka 2,Pintera

Sestava:  Rytíř ,Janda,Hellinger,Texlová,Col,Peřinka,Pintera,Moravec,Popelka,Phan Filip

Dne 3.4.2016 odehráli svůj první zápas i mladší žáci tým oranžový.Někteří hráči odehráli svůj první zápas na velkém hřišti. Hráli ale s nasazením v rámci svých možností a sil.Do příště na trénincích hru ještě vypilujeme a příště podáme ještě lepší výkon.Všem hráčům za jejich výkon děkujeme.

Trenéři: Petr Železný,Pavel Kučma,asistentka Lucie Lichevníková.