17.Kolo Okresní soutěže mladších žáků

V neděli 22.5.2016 se odehrálo další kolo mladších žáků.Tentokrát se hrálo na domácím hřišti.Tým FK ZNOJMO hrál proti  Šatovu,tým FK ZNOJMO Oranžoví proti celku Troskotovic.

Výsledky sestavy a hodnocení utkání

FK ZNOJMO  :  ŠATOV  9 : 1  (2-0)  Góly:Bernát 3, Veselý 2,Šereda 2,Prycl Filip 2

Sestava: Prycl Martin,Veselý Martin,Kopr Tomáš,Balada David,Šereda David,Zálešák Erik,Tejkal Ivo,Bernát Maty,Prycl Filip(2007),Schwarz Lukáš.

Dnešní zápas  se od začátku vyvíjel v náš prospěch.Soupeře jsme neustále tlačily na jejich polovině.Hráči dnes předváděli pěkný kombinační fotbal,soupeře jsme jasně přehrávali.Byli vidět krásné akce zakončené góly.Dnes náš tým posílil Filda Prycl hráč ročníku 2007,který hraje za mladší přípravku.Byl dnes nejlepším hráčem v poli.Hrál výborný fotbal oproti výrazně starším a větším spoluhráčům a osobně přidal dva góly.Dnes si zaslouží velikou pochvalu a doufáme že to nebyl poslední zápas ,kdy si s námi zahrál  :-).

Trenér Pavel Kučma,Vedoucí týmu Jiřina Veselá.

¨

FK ZNOJMO  : TROSKOTOVICE  7 : 1 (2-0)  Góly : Gazcio,Peřinka 4,Texlová,Pintera

Sestava:Rytíř,Pintera,Peřinka,Texlová,Gazcio,Hellinger,Vojtěch,Míča,Pham,Zezula Karel,Janda,Col.

Dnes tým oranžových předvedl pěkný fotbal.Soupeře  nepustily k žádné větší akci.Střelecky se dnes prosadil Martin Peřinka,který dal 4 góly.Do střelecké tabulky se zapsala také kapitánka Nela Texlová,která odehrála výborný zápas.Dnešní zápas byl výborně odehraný a všichni včetně brankáře si zaslouží pochvalu.

Trenér Petr Železný.

Dnes se oběma našim týmům dařilo po zápase byl slyšet společný vítězný pokřik " FK VÁLÍ,FK VÁLÍ ........."