16.kolo Okresní soutěže mladších žáků

Dne 15.5.2016 odehráli mladší žáci  další kolo  s týmem Dobšic na jejich domácím hřišti. V dalším utkání odehráli ml. žáci FK Znojmo oranž mistrovské utkání proti celku Suchohrdly u Miroslavi/Bohutice. Na lavičku FK Znojma oranž usedla nová dvojice trenér Jaroslav Hellinger st. a vedoucí mužstva Radka Hellingerová .

Výsledky,sestavy,střelci a hodnocení utkání

FK ZNOJMO :  DOBŠICE  3: 3 (1-0)

Góly:  Kopr 2,Zálešák

Sestava: Prycl,Veselý,Kopr,Balada,Zálešák,Bernát,Duhajská,Schwarz,Mareček,Šereda,Dvořák.

Tento zápas se nám po herní stránce velice vydařil.Hra byla velice vyrovnaná v začátku prvního poločasu.Naši hráči byli,ale více aktivní a i oproti většímu soupeři hráli vynikající fotbal.První gól přišel v polovině prvního poločasu po skvělém centru Martina Veselého se trefil Tomáš Kopr a vedli jsme  1:0. Do konce první poloviny už další gól nepadl.Druhý poločas byl ve stejném tempu ,naši hráči byli lepším týmem,dávali si přesné přihrávky,ale někdy chybělo štěstí v zakončení.Další gól přidal Erik Zálešák..Soupeř nám po našich vlastních chybách v obraně dal dva góly a stav byl srovnán  na 2 : 2.Hráči bojovali  a po další úplně stejné akci Veselý-Kopr přidali  další krásný gól.V konci zápasu soupeř opět po naší chybě srovnal na 3:3 .

Tento zápas jsme byli jednoznačně lepším týmem,pochválit musíme všechny hráče za jejich bojovnost.

Trenéři: Kučma Pavel,Železný Petr,vedoucí týmu Jiřina Veselá

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Suchohrdly u Miroslavi/Bohutice-FK Znojmo oranž 2:2 (0:0)

Góly -Peřinka ,Pintera.

Rytíř, Hellinger ml.Texlová,Gascio,Peřinka,Pham,Janda,Vojtěch Miča,Pintera,

Hodnocení zápasu trenérem Jaroslavem Hellingrem st.

V první půli bylo Znojmo lepším týmem,ale vyloženou šanci si nevytvořili.V druhé půli se hra vyrovnala,ale v 35.min.šli do vedeni znojemští po střele Peřinky.Po tomto gólu měli hosté více ze hry a mírnou převahu z které vyústila ve 45.min.druhá branka z kopačky Pintery.Po druhém gólu Znojmo polevilo a do konce zápasu dovolili domácím skóre vyrovnat.Remíza je zasloužená pro oba týmy.