logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14.kolo FK Znojmo mladší žáci - Jevišovice 7-4 (3-2)

Góly-Bernát,Kopr 3 ,Balada,Tejkal,Veselý

Dne 27.4.2016 se odehrála předehrávka víkendového kola mladších žáků s týmem Jevišovic na jejich hřišti (umělá tráva).

Sestava a hodnocení utkání

Prycl-Veselý,Kopr,Bernát,Balada,Dvořák,Zálešák,Tejkal,Lichevník,Mareček,Šereda,Schwarz.

Dnešní zápas byl velice bojovný a napjatý.V první polovině tohoto utkání  jsme hned v úvodu   byli více aktivnější.Z naší strany se dalo říci, že se hraje fotbal.Soupeř naopak neustále odkopával míče vzduchem  a hra byla nepřesná.První gól vstřelil Matyáš Bernát po první krásné akci našich borců.Po asi 15 minutách jsme ale začali dělat chyby a přizpůsobily jsme se hře soupeřů.Hra do konce druhé poloviny byla jako na houpačce.Soupeř nám dal dva góly z tresného kopu. Do druhého poločasu jsme nastoupily s jasným cílem hrát hru s přesnými nahrávkami a to se projevilo na gólových šancích.Soupeře jsme svoji hrou úplně odstavily ,hrálo se převážně na polovině soupeřů.Přidali jsme další 4 góly. I když atmosféra ze strany soupeřů byla napjatá,naše mužstvo opět ukázalo svoji bojovnost a týmovou hru a zaslouženě vyhrálo.Dnes musíme vyzvednou hru Tomáše Kopra,který odvedl vynikající práci a byl i nejlepším střelcem.Pochvalu ,ale zaslouží všichni hráči za bojovnost v tomto zápase.

Děkujeme všem rodičům za podporu a skvělé fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí Jiřina Veselá

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři