logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14.kolo FC Miroslav - FK Znojmo ml.žáci oranžoví 4:4 (2:2)


V neděli odehráli ml.žáci FK Znojmo oranžoví zápas v Miroslavi.

Sestava a hodnocení utkání

Sestava
 Ondra Rytíř,David Šereda,Jarda Hellinger,Vojta Vojtěch,Filip Miča,Lukáš Moravec,Lukáš Janda,Martin Prycl,Jiří Col,Philip Pham a Nela Texlová .

Náš celek mladších žáku FK Znojmo oranžoví odjížděl hrát svůj zápas proti druhému celku tabulky .
Od začátku utkání si naši hráči získali mírnou převahu a byli to oni, kteří otevřeli skóre zápasu. Gól dal Philip Pham. Miroslav začala lépe kombinovat a vyrovnala. Martin Prycl po rychlém breaku zvyšoval na 2:1, ale do přestávky Miroslav opět srovnala skóre zápasu na 2:2.
Po přestávce hráči Miroslavi zrychlili,  lépe kombinovali a zaslouženě šli do  vedení 4:2 . Stím to stavem se naši hráči nechtěli smířit a svou bojovností srovnali góly Jandy a Phama na 4:4. Pochválit musím brankaře Ondru Rytíře za dnešní výkon. Pochvalu také zaslouží naše obrana: trojice Šereda, Hellinger, Texlová. Rovněž chválím v záloze dobře hrajicího Vojtu Vojtěcha a dnešního střelce utkání Philipa Phama. Další pochvalu zaslouží Martin Prycl, který, ač golman, dnes zkusil roli útočníka, kterou zvládl na jedničku, a také dával branku.

Za dnešní výkon vám všem patří dík.
Trenér Pavel Kučma

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři