1. kolo FK Znojmo dorost - TJ Prosiměřice 11:1 (4:1)

Góly: Kaláb 3x, Krontorád Martin 2x, Koukal 2x, Procházka, Nguyen Petr, Wrana, Urban

Sestava a hodnocení zápasu
Kaidl - Nguyen Petr, Krontorád Marek, Procházka[C], Koukal - Matoušek, Krontorád Martin, Horecký, Urban - Kaláb, MiklovicStřídání: Wrana, Brázda, Varga, Skopal

Na úvod soutěže nám los nachystal domácí prostředí a tradičního soupeře z nedalekých Prosiměřic. Vždy úvodní kola naznačí, jak se kdo připravil a postupně si to sedá, v dorostenecké soutěži to platí dvojnásob, jeden rok tým hraje nahoře druhý je k nepoznání a naopak.
Vstup do sezóny se nám jak je již vidět z výsledku podařil. Tým byl na první kolo složen jak ze zkušených hráčů v četně navrátilců bratrů Krontorádových Marka a Martina, tak z nováčků včetně dvou st. žáků ročník 09, kteří se rozhodně neztratili a dorosteneckému tempu v pohodě stačili. Byli jsme ve všech fotbalových aspektech lepší a vytvořily si nespočet fotbalových šancí, některé byly proměněny v branku a vedly k dvojcifernému výsledku.
Tento týden máme volno, pak nás čeká venkovní derby v Tasovicích, odložený čtvrteční zápas Křepice u Brna a anglický týden uzavřeme na domácí půdě s týmem FC Moravský Krumlov.
Tak to bude pořádná prověrka pro naše hošany a jistě bude co chválit ale také co zlepšovat.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr