3. kolo TJ Sokol Tasovice - FK Znojmo dorost 5:0 (1:0)

Kaidl - Sýkora, Procházka[K], Krontorád Mára, Koukal - Urban, Horecký, Lichevník, Krontorád Martin - Kaláb, Baran
Střídání: Brázda, Svoboda, Matoušek, Miklovic, Wrana, Mrázek, Lelovský Roman
více foto zde

Hodnocení zápasu:
Před čtvrteční dohrávkou druhého kola nás čekalo víkendové derby s Tasandou, hrané pro nepříznivé počasí na ÚT v Tasovicích.
Věděli jsme, že nás bude čekat těžký soupeř, kterému z loňské sestavy neodešla žádná opora, tým zůstal komplet. Nastoupili jsme tedy v co možná nejsilnější sestavě, pouze bez zraněných hráčů.
Domácí na nás od úvodu vlétli, ale postupně jsme hru vyrovnali a drželi potřebný krok a tempo. Proslulá tasovická obraná tvrz fungovala dokonale, přesto nějaké šance přišli, soupeř zase hrozil především nakopávanými balóny za obranu. V 21. minutě z toho domácí docílili první branky, kdy si dávali přednost Kaidlik s Koukysem a míč skončil v síti 1:0.
Velká škoda, domácí se ještě více zatáhli do defenzívy a poločas si pohlídali.
Po přestávce jsme chtěli co nejdříve vyrovnat, Tasanda nás však zatlačila a místo vyrovnání z výšila náskok v 56 a 60. minutě již na 3:0.
Kluci nic nezabalili a snažili se dál něco z výsledkem udělat, ale tak vyspělé mužstvo jaké má v téhle sezóně soupeř bylo nad naše síly.
Postupně jsme stáhli z hřiště naše opory a dali příležitost dalším hráčům, kteří se pomalu zapracovávají v našem dorosteneckém týmu, aby mohli postupem času převzít "otěže". Rozhodně nás nezklamali a předvedli, že fotbal hrát umí.
Výsledek za předvedenou hru bojovnost atd. je pro nás krutý, nezbývá než makat dál a v Křepicích u Brna udělat body.
V sobotu nás čeká na domácím hřišti soupeř z Moravského Krumlova.
Hodnocení trenéra:
Konečný výsledek zkresluje celkový dojem z utkání, branky padaly pouze po našich chybách.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr