1. kolo SK Chrlice -FK Znojmo dorost 1:1 (1:0)

Gól: Matoušek

Sestava:
Kubále - Sýkora, [K]Procházka, Brázda, Urban, - Baran, Horecký, Záhora, Matoušek-Koukal, Kaláb
střídání: Svoboda, Lelovský, Wrana

Hodnocení zápasu:
Poslední letošní zápas se hrál na hřiště TCM-Brněnské Ivanovice-UMT.

Na tento zápas jsme měli zapůjčeného nadějného gólmany ze starších žáků, do pole odcestovalo vše co se dalo.
Netradičně na umělé trávě jsme však chtěli předvést kvalitní výkon a urvat nějaký bod. Hned v 2 minutě jsme však měli trhlinu v našem plánu, kdy jsme si nepohlídali dorážku po vyražené překvapivé střele. Rychlá branka s námi naštěstí nic neudělala a postupem času jsme byli víc na míči, resp. jsme hráli my a soupeř jen odkopával.
Bohužel nás trápí po celý podzim předfinální a finální fáze v poslední třetině hřiště, neboli nejsme schopni vstřelit branku.
Vydáme strašně moc energie a sil na to abychom se dostali to gólových situací a když už se tam dostaneme tak selžeme v zakončení. Ani přes několik intenzivních tréninků zaměřených na tyto činnosti, se nám to v ostrém zápasu nepodaří zúročit. Po zbytek první půle jasně dominujeme a tak nám to dává naději, že v druhém polovině to zlomíme.
Druhá část mače už z naší strany není tak kvalitní, nemáme už míč tolik pod kontrolou, soupeř nás několikrát překonává a jen díky Danovi a dobře postavené bráně branku nedostáváme. V závěru se nám daří soupeře hluboko zatlačit a vytvořit si několik slibných situací, pouze to nejlepší řešení nenacházíme.
Až v 85. minutě se ujala střela ze střední vzdálenosti Martina Matouška, která s přispěním lehké teče zapadla do brány.
V posledních minutách ze sebe kluci vydali zbytky sil,  ale otočit zápas na svou stranu se nám nepodařilo.

Hodnocení trenéra:
Podzimní část končíme na 10. místě a i to odpovídá našim výkonům. Nedaří se nám podávat tak kvalitní výkony jako v ninulých sezonách a je tam více příčin proč tomu tak je. Tým je omlazený, "odešlo" spoustu góĺů, nemáme stabilní oporu v bráně, přišli mladí kluci a dost výrazně nás trápila zranění. Po prvních 7 kolech jsme měli 7 vážně zraněných a kluci co se pak vrátili dohrávali ještě nedoléčení nebo nedotrénovaní. Někteří hráči nemají takovou sportovní formu jako v předchozích sezónách.
Dá se říci že jsme rádi že podzim skončil, kluci se doléčí, odpočinou a zrelaxují.
V zimní přípravě se dáme dohromady, kvalitně připravíme, a jaro ukáže soupeřům že FK Znojmo je prostě FK Znojmo :-D

Trenéři:
Svoboda Petr, Rytíř hynek