13. kolo FK Znojmo dorost - FK Renocar Podolí 1:3 (1:1)

Sestava:
Kaláb - Sýkora, Krontorád Marek, Procházka, Brázda - Baran, Horecký, Záhora, Mrázek - Koukal, Krontorád Martin
Střídání: Lichevník, Matoušek, Urban, Wrana, Lelovský, Trčka

Hodnocení zápasu:
V předposledním kole jsme přivítali na domácí půdě soupeře z první trojice Renocar Podolí.
Dle možností jsme se posílili, do brány nakonec nastoupil za zraněného Lukáše Kaidla, Jakub Kaláb.
Od úvodu zápasu se hrál pohledný fotbal, my více kombinujeme, soupeř hrozí především z rychlých kontrů. V 11. minutě jdeme do vedení když se odražený míč dostane na hranici šestnáctky k Brázdičovi, ten ho z voleje napálí, trefí tyč, a z následné dorážky skóruje Míra Koukal. Ve 22. minutě je vyrovnáno, kdy Podolí využívá naše okénko v obraně 1:1. Od této chvíle jsme trochu vypadli z role přesto nějaké šance přicházeli. Soupeř do poločasu již hrozil  především z rohových kopů, které vždy zakončil, což bylo potřeba do druhé půle zlepšit.
V druhém poločase jsme převážně hráli na půli soupeře, ale pouze po vápno, dobře organizovaná a důsledná obrana nám šance rozmělňovala. V 84. minutě přišel protiútok soupeře zahraný na jeden dotek který vyšel dokonale 1:2. Do konce nezbývalo mnoho času na vyrovnání a když v nastavení jsme po dvou rozích míč do sítě nedostali, soupeř si pojistil vítězství do prázdné brány 1:3.
Kluci včetně nás byli zklamaní, za předvedený výkon jsme si prohrát nezasloužili.
Poslední podzimní kolo zajíždíme v sobotu do brněnských Chrlic, pokusit se uhrát nějaký bodík.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr