11.kolo FC Dosta Bystrc - FK Znojmo  st.žáci  0:8 (0:2)

11.kolo FC Dosta Bystrc - FK Znojmo st.žáci 0:8 (0:2)

Góly:  Skopal 4, Beno, Štaffa, Hagara, Kubále ( p ).

11. kolem pokračovala v sobotu 14. 10. krajská soutěž starších žáků. Tentokrát jsme zajížděli do brněnské Bystrce.

Sestava: Kubále - Pham, Štaffa, Rolník, Kříž, Sekula, Ralenovský, Beno, Varga, Skopal, Ptáček, Kelly, Hagara, Vizingr.

Hodnocení

První poločas byl "nemastný neslaný". Nešla nám kombinace, nebyli jsme schopni přihrát si míč do nohy. Jestli to bylo pod tíhou toho, že soupeř se pohybuje na konci tabulky, nevím. Sice byl těžký terén, ale ten byl pro obě mužstva stejný a tolik špatných zpracování míče jsem u nás dlouho neviděl. Vysvobodil nás až ve 30. minutě Adam Skopal svým nepovedeným centrem, který zapadl do brány a o 5 minut později nám svým druhým gólem dal klid do šatny. Na začátku 2. půle jsme proměněnou penaltou v podání Dana odskočili na rozdíl 3 branek a od té doby jsme se uklidnili a začali předvádět naši hru, které nás v posledních zápasech zdobí. Skóre zápasu se zastavilo vysoko ačkoliv tomu první půle neodpovídala.

Důležité je v takových pasážích, když se nedaří, aby byli kluci stále pozitivně nastaveni a vzájemně se podporovali, což se jim snažím vysvětlovat stále.

Leoš Ludvík