Holky 2. kolo ligy mladších žákyň FŠ Třebíč - FK Znojmo 3:6 (02.09.2023)

Sestava: Šmerdová - Kuřitková, Raabová (C), Neubertová, N. Rozehnalová, Švarcová, Hanzelová, Sabová, Kašparová, Rajnohová, Rolníková, Kačalová, Chromíková

FŠ Třebíč - FK Znojmo 3:6 (pol. 0:3) góly: 3x Kamča, 1x Leonka, 2x Áďa

V sobotu 02.09.2023 jsme odehráli druhé kolo ligy mladších žákyň v Trnavě u Třebíče proti týmu FŠ Třebíč. Po minulém zápase jsme s ohledem na ofenzivu přeskupili trochu naši sestavu a do zálohy vytáhli Simču Kašparovou a přidali jsme druhou útočnici. Tento tah se nám v sobotu vydařil, v zápase jsme kombinačně Třebíč přehrávali, zvláště po krajích zálohy dělaly holky domácím velké problémy. První půlku jsme uhráli bez obdržených branek, zatímco konto Třebíče jsme zatížili brankami třemi. Úvod druhé půle zastihl naše holky v nedbalkách, když hned v úvodu druhého dějství jsme inkasovali lacinou branku, kdy jsme se vůbec nesoustředili na bránění. Poté jsme z nařízené penalty Áďou zvýšili na 2:4 a už to vypadalo na poklidné dohrání zápasu. Opět jsme však obdrželi kontaktní gól Třebíče a bylo na drama zaděláno. Všechny góly Třebíče padly po individuálních akcích, zatímco my jsme si branky vykombinovali. Nutno podotknout, že holky se nepoložily a dvěma brankami Kamči jsme zápas definitivně rozhodli k velké radosti našich holek, diváků a v neposlední řadě nás trenérů. Už od jara bylo vidět u týmu zlepšení v obranné činnosti (ikdyž  týmům Slovácka, Baníku jsme se rovnat nemohli), nyní dostávají šanci hrát i naše mladší členky loňského kádru a budou-li na sobě v tréninku pracovat, je v jejich silách odehrát pěkné zápasy. Za výkon v zápase proti Třebíči holky chválíme.

Trenéři mladších žákyň: Hanzel, Lavingr, Kirschner a Šmerda