Liga mladších žákyň FK Znojmo - Baník Ostrava 0:5 (24.09.2023)

Sestava: Šmerdová - Neubertová, Rozehnalová, Kašparová, Raabová (C), Sabová, Chromíková, Hanzelová, Rouchalová, Švarcová, Garajová, Kačalová, Rajnohová

FK Znojmo - Baník Ostrava 0:5 (pol. 0:4)

Domácí zápas proti Baníku Ostrava jsme zahájili v prvním poločase trošku ustrašeným způsobem. Holky z Baníku (opět 12 dívek ročníku 2011) toho využili a když vedli už 0:3, teprve jsme zvedli hlavu a chtěli více hrát. Do poločasu jsme dostali ještě jeden gól, kdy jsme po nepřesném výkopu nepohlídali střed pole a Baňky toho dokonale využily.  V poločase jsme nabádali k odvážnější hře, kterou i holky předvedly. Bohužel jsme ještě jeden gól obdrželi. My jsme také měli několik šancí a při troše štěstí jsme mohli 2 - 3 góly dát, na to se ale nehraje. Hra holek ve druhém poločase snesla měřítka a v hodnocení celého zápasu musíme konstatovat, že rozhodla vyšší technická vyspělost a fyzická převaha baníkovských hráček. Holky předvedly fotbalovost a nasazení na které síly stačily. Pěkné výkony nejmladších hráček týmu. Nejmladší členka týmu Nelča Kačalová byla i blízko vstřelení gólu po pěkné střele. Holky zápas odmakaly a je vidět, že výkony dívek jdou nahoru. Je třeba potrénovat a připravit se na víkendový zápas proti brněnské lokomotivě.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Hanzel, Kirschner a Šmerda