Liga mladších žákyň Prostějov - FK Znojmo 2:3 (10.3.2024)

Sestava: Šmerdová - Raabová (C), Neubertová, Chromíková, Rozehnalová, Kuřitková, Sabová, Kašparová, Švarcová, Pudelková, Kačalová, Garajová, Rolníková

Prostějov - FK Znojmo 2:3 (pol. 1:2) góly: Garajová, Sabová, Rolníková

V neděli 10.3.2024 jsme zavítali na hřiště Prostějova a chtěli jsme domácím oplatit podzimní porážku. Vstup do zápasu se nám nepovedl, neboť jsme brzy inkasovali branku, která na chvíli poznamenala hru. Postupem času jsme v první půli přebírali iniciativu a dvěma góly se nám podařilo překlopit vedení na naši stranu. O půli jsme nabádali děvčata k podobné hře, ale ta se nedostavila. V druhém poločase jsme nedokázali navázat na výkon v první části hry a domácí nás zaslouženě potrestali vyrovnáním na 2:2. Holky však dokázaly ještě zmobilizovat síly a  pár minut před koncem Áďa Rolníková vstřelila vítězný gól k velké radosti holek. Po závěrečném hvizdu se prostějovským areálem rozléhal vítězný pokřik znojemských fotbalistek!