Halový turnaj Kulda Cup - dorostenky

Hráčky: Švandová Lenka, Šustáčková Eliška, Pirožková Klára, Vaculová Adéla, Železná Natálie, Urbánková Karolína, Šinoglová Alena, Langmannová Gabriela, Kalabisová Klára, Kapaňová lucie, Hanzelová Marie, Pojerová Valentýna, Doválelová Tereza, Šišláková Karolína, Klásková Tereza a trenéři Jiří Kotlán, Marek Procházka. Turnaj s námi absolvovala i p. Berková Zuzana jako morální podpora.

Naše juniorky se v sobotu 24.2.2024 zúčastnily halového turnaje ve Svratce u Žďáru nad Sázavou. Jako jediný jsme byly komplet juniorky. Holky hrály proti ženským týmům. Protože to byly po delší době první zápasy, tak jsme chtěli vytížit všechny hráčky týmu. Vůbec jsme neřešili výsledky, ale spíš  jsme kladli důraz na týmovou spolupráci. Holky perfektně mezi sebe vzaly novou brankařku a nyní nejmladší hráčku juniorek Lenku Švandovou. Ta se jim nakonec odvděčila skvělými zákroky a v určitých chvílích podržela tým. V zápasech se brankově prosadila Šustáčková Eliška a Železná Natálie. Turnaje se zúčastnilo všech 15 hráček juniorek a snažili jsme se, aby všechny mněli stejné vytížení. Nakonec jsme skončili na 7 místě a turnaj nám ukázal naše nedostatky a na čem máme zapracovat. Ještě je před námi fůra práce, ale pro náš realizační tým je to výzva.