FK Znojmo juniorky-Přímětice st. žáci 3:6 (16.3.2024 - přátelsky)

Sestava: Švandová Lenka,Pojerová Valentýna, Langmannová Gabriela, Urbánková Karolína, Vaculová Adéle, Klásková Tereza, Železná Natálie, Doválelová Tereza, Kalabisová Klára, Šišláková Karolína, Šinoglová Alena, Pirožková Klára, Šustáčková Eliška a Hanzelová Marie

V sobotu 16.3.2024 jsme si domluvili přípravné utkání s tradičním soupeřem Přímětic st. žáci pod vedením lodivodem Honzem Vackem. První utkání nám spíš mělo ukázat jaká byla příprava a zda zvládneme utkání po fyzické stránce. Do poločasu jsme stíhali a i bylo vidět pár pěkných akcí. Také poločasový výsledek pro naše barvy byl příznivý 2:1. Ve druhém poločasu jsme začali hrát míň zodpovědně a střádali se individuální chyby. V zakončení jsme nevolili jednoduchou variantu a ještě jsme konečnou fázi chtěli vyšperkovat. To se nám stalo osudným a nakonec jsme utkání  prohráli 3:6. Musíme si opět s týmem sednou a rozebrat si utkání a vyhodnotit klady a zápory, to jsme se snažili dělat i během zápasu, kdy při střídání měla každá hráčka vyhodnotit své a týmové klady a zápory. Holky celkem dobře reagovaly a dokázaly popsat reálně utkání. Tak a znovu do práce týme.

Trenéři: Kotlán Jiří, Ondra Daniel a Vaněk Dominik