14.kolo  FK Znojmo B - Chvalovice  3:2 (0:0)

14.kolo FK Znojmo B - Chvalovice 3:2 (0:0)

Góly - Balík - 3x

Sestava a hodnocení :

Kotáb- Benda, Krontorád Marek, Kafka, Vecheta, Pěnkava, Polický, Krontorád Martin, Lelovský, Balík, Németh, Blažíček, Slabý, Mössmer, Lehocký

Hodnocení :

První mistrovský zápas jsme zvládli za 3 body. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný jak na šance tak i na góly. Golových šancí bylo málo a poločas skončil 0:0. V druhém poločase jsme už byli lepším týmem hlavně po fyzické stránce protože soupeř celý zápas odehrál v 11 hráčích. Skóre otevřel Marek Balík po centru Tomáše Vechety. Hosté hned za 2 minuty srovnali skóre na 1:1. Na 2:1 se opět prosadil Marek Balík, když vyražený balón od brankáře uklidil s přehledem k tyči. V 76 minutě Mára svým hatrickem zvyšoval na 3:1 po krásné akci Petra Németha. Hosté ještě v 90minutě snížili na konečných 3:2.
Další zápas hrajeme opět v domácím prostředí a přijede Hostim. Utkání se hraje v neděli 10:15 hodin.