16.kolo FK Znojmo B - Hostim 6:2 (2:1)

Góly - Balík 2x, Rolník 2x, Németh, Dufek,

Kotáb- Benda, Košíček, Kafka, Vecheta, Pěnkava, Procházka Marek, Dufek, Lelovský, Balík, Németh, Rolník, Slabý, Mössmer,

Hodnocení :

Proti kvalitnímu soupeři, který byl v tabulce na 2 místě jsme získali na domácím hřišti 3 body. Začátek utkání se nám nepovedl a v 8 minutě jsme prohrávali 1:0. Hosté pak měli šanci zvýšit svůj náskok ale střela hostujícího hráče skončila na břevně. Důležitý moment v tomto utkání byla 36 a 37 minuta když jsme dali 2 góly o které se postarali naší útočníci Petr Németh a Mára Balík. Poločas jsme vyhráli 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupily aktivně a v 50 minutě jsme vedli už 4:1. Třetí gól dal po samostatné akci Jirka Dufek a o čtvrtý gól po nacvičeném signálu z rohu se postaral střelou k z velkého vápna Petr Rolník (jako za starých časů). Do konce zápasu jsme ještě skórovali dvakrát na 5:1 zvyšoval svou druhou brankou Peťa Rolník a na 6:1 taktéž svou druhou brankou náš střelec Marek Balík. Hosté ještě snížili na konečných 6:2 gólem v 90 minutě z penalty. Po dvouch domácích zápasech se soupeři z horní poloviny tabulky máme 6 bodů. Jen tak dále borci.

Další utkání zajíždíme do Oleksovic v neděli 16:30.