Góly -  Vašíček 2x, Kubále, Lichevník, Rytíř,

Sestava a hodnocení

Rybníček- Benda, Kafka, Vecheta, Pěnkava, Lichevník, Lelovský, Balík, Rolník, Vašíček, Mössmer, Kubále, Rytíř, Polický, Vikturna

Hodnocení

Proti Štítarům jsme roli favorita zvládli a soupeře jsme porazili 5:2. První poločas skončil sice jenom 2:1 v náš prospěch ale velkou zásluhu na tom měl hostující brankář, který předvedl několik vynikajících zákroků. Naše góly dali mladíci Ondra Rytíř a Tadeáš Lichevník. Za hosty skóroval střelou z 25m Dominik Šimka. Druhý poločas jsme byli jasně lepším týmem a v 60 minutě to podrvrdil gólem na 3:1 náš nejzkušenější hráč Dan Kubále. Příklad si z něho vzal další zkušený hráč Martin Vašíček a dvěma góly zvýšil na 5:1. V závěru utkání se ještě prosadil hostující útočník a upravil skóre na 5:2. Díky patří brankáři dorostu Rybňovi, který skvěle zastoupil Herdu. Další kolo zajíždíme na hřiště do Prosiměřic a budeme chtít navázat na skvělý vstup do jarní sezóny a získat další vítězství. Utkání se hraje v neděli 16:30