17.kolo Oleksovice - FK Znojmo B 0:2 (0:0)

Góly - Procházka Marek, Polický,

Sestava a hodnocení :

Kotáb- Košíček, Kafka, Vecheta, Pěnkava, Procházka Marek, Lelovský, Balík, Németh, Rolník, Vašíček, Mössmer, Kubále

Hodnocení

Z Oleksovic si vezeme sice 3 body ale dnes jsme nepodali dobrý výkon. Přizpúsobily jsme se domácímu týmu a nedokázali jsme si vytvořit nějakou kombinační hrou šance. Bylo to z naší strany hodně nepřesné a dnes vyhrál šťastnější tým. Naše góly vstřelil 47 minutě Marek Procházka po rohu Petra Németha a v 88 minutě Patrik Polický rovněž po centru Petra Németha. Od 70 minuty jsme hráli bez vyloučeného brankáře Tomáše Kotába, který fauloval domácího útočníka mimo pokutové území. Místo Herdy šel do branky Dan Kubále st. a svými zákroky podržel naše mužstvo. Díky Danďo. Tyto body jsou pro nás důležité, protože jsme se posunuli do horní poloviny tabulky a ztrácíme pouze bod na druhé místo.

Další zápas hrajeme na domácím hřišti proti mužstvu ze Štítar. Utkání se hraje v neděli 10:15.