logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Starší přípravka první na halovém turnaji v Rousínově

Rousnov star ppravka leden 2016 1Výborného úspěchu dosáhla sobotu 23.1.2016 naše starší přípravka na halovém turnaji v Rousínově.Naše přípravka dokázala tento turnaj vyhrát, když postupně porazila týmy jako Inter Bratislava, Tatran Bohunice, Tatran Rousínov, FC Medlánky a StarýLískovec. Velká gratulace!!!!!! Hrálo se v krásné hale TJ TATRAN  ROUSÍNOV.

                                                                                                     

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava :  Kulík Radim, Duhajská Veronika( naše skvělá kapitánka),Zálešák Erik,Veselý Martin,Balada David,Bernát  Matyáš,Kopr Tomáš,Šimek Robert,Procházka Marek.

Ve vedení skvělá dvojice Železný Petr a Pavel Kučma.                                                                                                                                                                                                                            

FK ZNOJMO  : TJ TATRAN  BOHUNICE  3 : 0

Góly : Veselý ,Kopr ,Balada.                                                                                                                        

Hned v úvodním zápase předvedli naši hráči skvělý fotbal. Do hry nastupovali s velikým nasazením a chutí ukázat co    dovedou.Dali jsme 3 krásné góly a alespoň 4 tyčky z toho 3 nastřelil Martin Veselý. Byla to krásná podívaná, kterou ocenily  i  rodiče na tribuně.                                                                                                                          

FK ZNOJMO : TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC  1 : 1

Gól : Bernát                                                                                                              

Ve druhém zápase jsme nastoupily proti podstatně silnějšímu soupeři,než v prvním zápase. Byl to zápas velice      vyrovnaný,plný emocí a krásných soubojů.Tento zápas všichni hráči poctivě odmakali .Vybojovali jsme zaslouženou    remízu.                                                                                                                                                                        

FK ZNOJMO  : FC  MEDLÁNKY  4 : 1    

Góly :  Kopr 2 ,Bernát ,Veselý.                                                                                                                               

Ve třetím zápase jsme nastoupily proti celku FC Medlánky.Tento zápas byl zcela v naší režii.Hrálo se převážně na  polovině soupeřů.Hráči předváděli krásné fotbalové akce zakončené úžasnými góly.Tomáš Kopr dal gól tzv.NŮŽKAMI ,Martin Veselý přidal  krásný gól do horního rohu soupeřovi branky.Další gól přidal náš benjamínek Maty Bernát.                         Skvělou podporu týmu předvedl i náš skvělý brankář Radim Kulík -KULIČKA.                                                                                                                                                                                                                            

FK ZNOJMO  :  TJ TATRAN ROUSÍNOV  3 : 1

Góly:Balada,Veselý,Kopr.                                                                                                                       

Čtvrtý zápas jsme nezačali nejlépe.Hra byla neuspořádaná hráči se nesoustředili na hru a po chybě jsme inkasovali  gól. Hráči se ale nevzdali začali hru zpřesňovat,více se soustředily na přihrávky.Začali jsme soupeře přehrávat. Krásný gól z  rohu hřiště do horního rohu branky zakončil Martin Veselý.Dále se na naší výhře podíleli Kopr Tomáš a David Balada. Výborně zahráli i obránci . Nakonec jsme otočily zápas ve svůj prospěch.                            

FK ZNOJMO :  FK INTER BRATISLAVA  3 : 0     

Góly :  Veselý,Balada -asistence Erik Zálešák,Bernát.                                                                                                                    

Před tímto zápasem  jsme měli velikou pauzu.Hráči nehráli přes hodinu a to se také odrazilo na začátku naší hry.Hráči byli   nesoustředění,hra se nám vůbec nedařila . Přitom jsme hráli s nejslabším týmem turnaje.Asi po prvních 5 minutách jsme  ale úplně otočili .Na hřiště nastoupili úplně jiní hráči ,začali jsme si dávat přihrávky, ze kterých padali ukázkové  góly.Jeden  takový po krásně vhozeném autu od Erika Zálešáka přímo na nohu Davida Balady. Zápas jsme dotáhli do  vítězného  konce.                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Do finále jsme nastoupili z nejlepší pozice jako první v pořadí s nejlepším skóre . Ve finále nás opět čekal Starý Lískovec,  se kterým jsme remizovali.                                                                                                                                                        

 FK ZNOJMO  :  TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC     1 : 0                                                                                                        

Finálový zápas byl tím nejhezčím a nejemotivnějším zápase celého turnaje.Hra se odehrávala jako na houpačce .Šancí    bylo na obou stranách  nespočetně. My jsme neproměnily několik šancí a soupeře jsme si dobře hlídali.Soupeři hráli  tvrdou hru kdy několikrát faulovali naše hráče.My jsme ale bojovali ze všech sil,bojovali jsme  hlavně jako tým . Když už  zbývalo pár vteřin před koncem a výsledek byl stále 0 : 0 znenadání se před soupeřovou brankou objevil Maty Bernát  a 15 vteřin před koncem dal VÍTĚZNÝ GÓL !!!

Zaslouženě jsme vybojovali ZLATÉ MEDAILE. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Kopr. Dnes musíme pochválit úplně všechny hráče, včetně brankáře.                                                                            

Tento turnaj se hrál v krásné hale ,byl to vynikající zážitek jak pro hráče tak pro naše skvělé fanoušky na tribuně.Děkujeme rodičům za odvoz hráčů a za skvělou podporu našich ZLATÝCH ZLATÍČEK !!!!!DĚKUJEME !!!!!                                          

Trenéři  Petr  Železný a Pavel Kučma.                                                                                                                                    

Jako vedoucí týmu musím říci, že naši trenéři Železný Petr a Pavel Kučma jsou skvělá dvojka a měli by takovéto akce jezdit neustále společně, protože jim to svědčí. Je mi ctí být s nimi na trenérské lavičce. Vedoucí týmu Jiřina Veselá.

Rousnov star ppravka leden 2016 2            Rousnov star ppravka leden 2016 3

 

Rousnov star ppravka leden 2016 4

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři