logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.kolo zimní halové ligy starší přípravky LOKO BRNO

Loko stra ppravka 16 leden 2016Dne 16.1.2016 sehrála starší přípravka ročník 2005 a mladší  3.kolo zimní halové ligy v Brně.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

                                            

 Sestava : Jílková Vanesa,Rybníek Vít,Veselý Martin,Bernát Matyáš,Zálešák Erik,Lichevník Tadeáš,Procházka    Marek,Vlaha Bruno,Schwarc Lukáš,Chvátal Rostislav.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Výsledky:                                                                                                                                                                                      

FK ZNOJMO : LOKO DÍVKY " B"  6:0

Goly : Bernát 3,Veselý,Schwarc,Vlaha.                                                                                                                                   

 První zápas se nám velmi vydařil.Hráči si velmi dobře dávali přesné přihrávky,které měnily v góly. Velice dobře se dařilo  útočné dvojici Bernát -Veselý.Matyáš Bernát dal v tomto zápase hattrick a svůj první gól tak věnoval svému nově  narozenému bratříčkovi Šimonkovi. Výborně zachytali i brankáři.                                  

FK ZNOJMO :  TUŘANY   3:1

Goly : Zálešák  ,Bernát,Veselý.                                                                                                                                                  

 Druhý zápas se nesl ve stejném tempu.Hráči hráli pěkný kombinační fotbal.Tentokrát si goly mezi sebe rozdělily  Zálešák,Veselý,Bernát.Musíme pochválit i naše brankáře Venesu a Vítka,kteří skvěle rozehrávali od brány.                                                                                                                                                                             

FK ZNOJMO : HUSTOPEČE   1:2

Gol :Veselý.                                                                                                                                            

 Třetí zápas byl velice silově vyrovnaný na obou stranách.Naši hráči měli více golových šancí,ale nedařilo se nám  skórovat.Padli dvě tyčky.Soupeři měli šancí méně ,ale zato lépe mířily a nakonec jsme prohráli těsně 1:2.I tak všechny  chválíme   za jejich bojovnost.                                                                                                                                  

FK ZNOJMO : SOBĚŠICE "A"   3:0                                                                                                                                        

 Čtvrtý zápas tohoto kola si hráči velmi užívali.Vše se nám dařilo od výhozu od brány,přes obranu až k útočníkům.Viděli  jsme parádní akce,i když jsme některých šancí nevyužily i tak jsme vyhráli 3:0.Goly : Chvátal,Schwarc,Bernát.                     

FK ZNOJMO : SC ZNOJMO  1:1

Gol: Zálešák.                                                                                                                                            

 Tento zápas jsme si zahráli navíc. Byl to vyrovnaný souboj obou týmů,i když my jsme měli šancí více, nakonec to skončilo remízou .                                                                                                                                                              

Hodnocení turnaje

Dnešní 3.kolo  hodnotíme velice pozitivně.Všichni hráči se velice snažily,hráli s velikým nasazením.Také musíme  podotknou že dnes se po dlouhém roce zase na trenérské lavičce sešli trenéři Železný Petr a Pavel Kučma  a dokázali se  svým týmem vybojovat 3 Výhry,1 prohru a 1 remízu.                                                                                                          

Děkujeme rodičům za dopravu hráčů na turnaj a fandění. Děkujeme !!!!                                                                                    

Trenéři : Železný Petr,Kučma Pavel ,asistentka Jiřina Veselá.                

   

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři