logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Turnaj přípravky roč. 2005 a mladší ve znojemské hale

Dne 2.1.2016 se uskutečnil ve Znojemské hale turnaj ročníku 2005 a mladší.Účastnilo se 5 týmů IE ZNOJMO,SC  ZNOJMO modří,SC ZNOJMO zelení,IVANČICE,SPARTA BRNO.  PPRAVKA 2005 leden 2016 hala znojmo                                                                                          

Hrálo se 2x 13 minut,každý s každým.                                                                                                                                        

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Rybníček Vítek,Jílková Vanesa ,Veselý Martin,Balada David,Bernát Matyáš,Duhajská Veronika,Prycl  Filip,Zálešák Erik,Procházka Marek,Šimek Robert,Chvátal Rosťa.                                                                                                                                                                                                                                                                                                

IE ZNOJMO : SC ZNOJMO modrá  P(1:1)    2:3                                                                                                                        

Goly: Veselý Martin ,Bernát Matyáš.                                                                                                        

Do prvního zápasu jsme nastoupily s naším věčným rivalem SC ZNOJMO.První polovina tohoto zápasu byla velice  vyrovnaná.Naši hráči měli i více golových šancí ,ale nedařilo se nám je proměňovat.Druhá půlka byla ve stejném  tempu,ale inkasovali jsme další dvě branky po chybách v obraně.V konci zápasu jsme snížili na 2:3.                                      

                                 

IE ZNOJMO : IVANČICE   P (6:0)   7:4                                                                                                                                      

Goly : Veselý,Chvátal,Bernát 2x,Balada 2x,Zálešák.                                                                                

Druhý zápas s týmem Ivančic byl zcela v naší moci .Hráli jsme pěkný kombinační fotbal plný krásných golových akcí.V  poločase  jsme vedli 6:0.Kluci i holky si temto zápas užívali.V druhé polovině jsme ale polevily a soupeř nám dal laciné  goly ,když využily penalty a chyb v obraně.I tak jsme zaslouženě vyhráli.Všichni jsme tento zápas odmakali a pochvalu  zaslouží i nejmladší hráč Filda Prycl za skvěle odehraný zápas.                                                                                                

                                 

IE ZNOJMO : SC ZNOJMO zelená   P (0:3)  2:5                                                                                                                      

Goly:Veselý,Chvátal.

Do třetího zápasu jsme nastoupili proti druhému celku SC ZNOJMA který byl ročník 2004.Tento zápas nám vůbec nesedl.I  když se hrálo převážně na polovině soupeře nedokázali jsme využít našich šancí.Naopak soupeř našich zaváhání využil.                                                                                                                                                                        

IE ZNOJMO : SPARTA BRNO  P(0:4)  2:8                                                                                                                              

Goly:Bernát,Šimek. 

V posledním zápase jsme nastoupily proti SPARTĚ BRNO.I  v tomto zápase jsme dělali spousty chyb v obraně ,hráči už  byli unavení a nesoustředěni.Hra byla nepřesná i když soupeř dělal také chyby,v soubojích byli úspěšnější a zakončovali  přesně do brány.My jsme naopak těchto šancí nevyužily.                                                                                                                                                                                                                                                                                

Dnes chceme všechny hráče pochválit za jejich bojovnost.Pochvalu zasloží i brankáři Jílková Vanesa a Vít Rybníček.Také  musíme vyzvednout našeho nejmladšího hráče Filipa Prycla,který svojí bojovností mezi o dost staršími soupeři se nebál jít  do soubojů jak v obraně tak v útoku.Je vidět že v našem týmu rostou další skvělý hráči.ppravka 2005 hala znojmo 2016

Děkujeme i rodičům za podporu a  fandění.

Trenér Pavel Kučma a vedoucí týmu Jiřina Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři