Mladší přípravka na turnaji Brně Vinohradech

Mlad ppravka 2008 Brno Vinohrady unor 2016Dne 6.2.2016 se uskutečnil v Brně turnaj mladší přípravky ročníku 2008 a mladších. Hrálo se v hale v brněnských Vinohradech.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Polášek Lukáš, Marečková Denisa, Veselá Jana, Ludvík Matyáš, Vyroubal Adam, Částek Ondřej, Částek Martin, Láník David, Jordán Jakub.

FK Znojmo  -  MSK Břeclav         0:3

FK Znojmo  -  ČAFC Židenice      0:2

FK Znojmo  -  RAFK Rajhrad       1:4         Gól: Částek Ondřej

FK Znojmo  -  Sparta Brno           1:5         Gól: Částek Martin

FK Znojmo  -  SK Líšeň                1:0         Gól: Částek Ondřej

FK Znojmo  -  Medlánky               2:4         Góly: Částek Martin, Veselá Jana

V sobotním odpoledni jsme odehráli celkem 6 utkání. Pouze v jednom případě se nám podařilo zvítězit, ale to vůbec nevadí. Ve většině případů jsme herně nebyli horším týmem, ale chybělo nám štěstíčko a důraz v zakončení. Celý turnaj měl velmi dobrou úroveň a nastupovali jsme proti velmi silným celkům. Všichni naši hráči hráli s chutí a i za nepříznivého stavu bojovali a snažili se podat co nejlepší výkon. V brance jsme se mohli spolehnout na výkony Lukáše Poláška, který tým v několika případech podržel a přesnou rozehrávkou zakládal naše útoky. Jediné co mě snad mrzí je, že jsme nevstřelili více gólů, i když jsem na to šance měli, tak místo střelby jsme spíše častěji volili nahrávku.

Všem patří velký DÍK jak na celém turnaji bojovali. Všichni se do toho snažili dát maximum a užít si turnaj, za což byli odměněni všichni hráči medailemi.

Poděkování patří i všem rodičům, kteří nás po celou dobu turnaje hlasitě povzbuzovali.

Trenér: Leoš Ludvík