4.kolo zimní halové ligy mladší přípravky Loko Brno

V sobotu 30.1.se naše dva týmy mladší přípravky představili v dalším kole halové ligy Loko Brno. Oběma týmům se výsledkově a herně nadmíru dařilo. Z celkového počtu 8 zápasů odešli poraženi jen v jednom případě.

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

Oranžoví: Štancl Matyáš, Prycl Filip, Herman Ondřej, Vizingr Vojta, Adámek Kuba, Soukup Adam, Záhora Radek

Červení : Vystrčil Jan, Nguyen Petr, Kaidl Lukáš, Zika Dan, Horecký Tomáš, Brzobohatý Marek, Daněk Filip,Nguyen Leoš

Výsledky Oranžoví

Oranžoví - Soběšice 4:0 góly: Vizingr 2, Záhora, Herman

Oranžoví - Líšeň U9  4:0 góly: Herman, Záhora 2,

Oranžoví - Loko dívky 4:1 góly – Soukup 2x, Herman,

Oranžoví - Mor.Prusy 4:1 góly – Vizingr 2x, Soukup, Prycl,

Oranžoví vyhráli dnes všechny své zápasy. Ve všech čtyřech zápasech herně dominovali, podali bojovný výkon okořeněný skvělou technickou hrou, kterou ohodnotili i rodiče týmu soupeře. Předváděli opravdu fotbal, který v jejich věkové kategorii se jen tak nevidí. Absolutní ozdobou odpoledne, byl poslední zápas ve skupině, který svojí kvalitou nadchl  úplně všechny. Kluci hráli všichni výborně, nechceme dnes nikoho vyzdvihovat, ale udělám výjimku - Filip Prycl. Byla to krása. A nás trenéry jste uchvátili. Jen tak dál.

Výsledky červení

Červení - Obřany 2:1 góly: Horecký, Daněk

Červení - Morenda 2:1 góly: Daněk, Brzobohatý

Červení - Tuřany 0:1

Červení - Loko dívky 3:2 góly: Nguyen Petr, Daněk, Nguyen Leoš

I červení dnes odvedli pěkný výkon a tři své zápasy dnes vyhráli. Škoda jedné prohry, protože to byl jejich nejpovedenější zápas ve kterém měli spoustu smůly a dobře zachytal soupeřův brankář. Tento tým nepředváděl tak vytříbenou hru jak oranžoví, ale nahradili to o to ještě větší bojovností. Velký pokrok udělal Filip Daněk, který dal krásné tři góly. Velká pochvala patří celému týmu, který i v pasážích, kdy se mu nedařilo pořád makal a musíme podotknout, že i červení byli ve všech zápasech lepší jak soupeř. Kluci super!

Děkujeme rodičům za odvoz a fandění po celou dobu turnaje.

Trenéři: Kaidl Luboš, Prycl Martin, Zika Milan