2.kolo zimní halové ligy mladší přípravky Loko Brno

V neděli  6.12.2015 odehrály naše dva týmy oranžový a červený 2.kolo  zimní halové ligy v Brně. Oběma týmům se pod vedením trenérů Milana Ziky a Martina Prycla vedlo velmi dobře a dokázaly v turnaji všechny své zápasy vyhrát.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

V základní kolech se utká každý s každým 2x. Hraje se systémem 4+1 v čase 1x14minut.

Sestava oranžová

Štancl Matyáš,- Nguyen Petr, Zika Dan Herman Ondra, – Horecký Tomáš, Leoš Nguyen, Sviřák Jakub, Trenér Zika Milan

FK Znojmo oranžová – Mor. Slávie   6-1   Gól –Sviřák 4x,Horecký 2x,

FK Znojmo oranžová - Radostice   5-0   Gól – Sviřák 3x,Horecký 2x, Hermann,

FK Znojmo oranžová – Mor. Prusy   10-0   Gól – Sviřák 5x, Horecký 2x, Nguyen Petr 2x, Nguyen Leoš,

FK Znojmo oranžová – Líšeň U9     4-0   Gól – Horecký 2x, Sviřák, Hermann,

FK Znojmo oranžová – Loko Brno   9-0   Gól – Horecký 2x, Hermann 2x, Nguyen Petr 2x, Sviřák, Nguyen Leoš, Zika,

Hodnocení oranžového týmu

Kluci předvedli velmi dobrý výkon. Hráli s chutí nasazením a předváděli solidní fotbal plný pěkných kombinací a individuálních výkonů. Takže dnes jsme určitě spokojeni.

Sestava červená

Polášek Filip-, Kafůněk Saša, Prycl Filip, Bernát Matyáš, Záhora Radek, Kolář David, Adámek Jakub, Vizingr Vojta,   Trenér Prycl Martin

FK Znojmo červená – Mor. Slávie 5-1     Gól – Bernát 2x, Prycl 2x, Vizingr,

FK Znojmo červená – 1.SC Znojmo 5-0   Gól – Bernát 2x, Prycl, Vizingr, Kolář,

FK Znojmo červená – Soběšice   5-1     Gól - Bernát 2x, Prycl 2x, Kolář,

FK Znojmo červená – 1.SC Znojmo 4-1   Gól – Vizingr, Záhora, Bernát, Prycl,

Hodnocení červeného týmu.

Taktéž druhý tým předvedl v turnaji výborný kolektivní výkon,který byl podpořen skvělým brankářem Poláškem. Všichni kluci bojovali a hráli s chutí a to se projevilo na konečném výsledku.

Na závěr děkujeme všem rodičům za skvělou podporu obou týmů v posledním turnaji v letošní sezóny.