logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1.kolo minipřípravky na halové turnaji Loko Brno

V sobotu  21.11.2015 začala pro naši minipřípravku  zimní halová liga v Brně. Letos máme ve hře dva týmy. První kolo nám vyšlo nad očekávání dobře. Všech 8 utkání dokázali naše týmy vyhrát. Oranžový a bílý nastříleli v turnaji 58 gólů (každý tým shodně po 24 brankách)Lokomotiva hala 2015 mini 1

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje                       

Tým bílých : Skopal Viktor,Železný David,Vašíček Nikolas,Železná Natálka,Štacha Ondra,Lichevník Martin,Vojta Malačka ,  Papoušek David.                                                                                                                                                                         

Tým oranžový :  Plavec Míša,Veselá Janička,Marečková Denisa,Ludvík Mates,Částek Martin,Částek Ondra,Vyroubal  Adam,doplňovali je i hráči z bílého týmu.                                                                                                                                                                                                                                          

Výsledky bílý tým                                                                                 

ZNOJMO BÍLÁ -  VYŠKOV  7:0 Goly :Železný David 2 ,Vašíček Nikolas 3 ,Vyroubal 2                                                            

ZNOJMO BÍLÁ -  SLATINA   8:0  Goly : Malačka ,Vašíček 3,Štacha ,Železný 2,Vyroubal                                                              

ZNOJMO BÍLÁ - RADOSTICE  2 :1  Goly :Vašíček,Železná,                                                                                                      

ZNOJMO BÍLÁ - CHRLICE   7-0 Góly – Častek Onrda 2x, Častek Martin 2x, Vyroubal 2x, Štacha,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Výsledky oranžový tým             

ZNOJMO ORANŽOVÁ : CHRLICE  6:0  Goly :  Veselá 3 ,Ondra Částek,Martin Částek 2                                                        

ZNOJMO ORANŽOVÁ : VYŠKOV   4:1  Goly : Veselá ,Ondra Částek 2 ,Martin Částek                                                            

ZNOJMO ORANŽOVÁ : SLATINA  8:0  Goly :Veselá .Vyroubal 2 ,Vašíček 3,Skopal 2                                                            

ZNOJMO ORANŽOVÁ : RADOSTICE  6:1  Goly: Ondra Částek 3,Štacha,Vyroubal,Ludvík                                                                                                                                                                                                                                                    

                                                    

Hráči se tohoto prvního kola zhostily velice dobře,všechny zápasy jsme vyhráli s přehledem.Všichni měli do hry velikou  chuť a to správné fotbalové nasazení.Skvělé je že na střelecké tabulce  se podíleli skoro všichni hráči.Za tým bílých dal  nejvíce gólů Nikolas Vašíček a za tým oranžových Ondra Částek. Gól vsítil i nejmladší hráč našeho týmu 5-ti letý Vojta Malačka.Výborně hrála i naše děvčata,které nám můžou závidět i  Loko Brno s dívčím týmem. Je vidět že jsme prostě skvělý tým.

Děkujeme rodičům a zároveň i fanouškům,kteří nám po  celou dobu výborně fandily.

Trenéři  Samek Milan, Ludvík Leoš, Přemek Skopal vedoucí Veselá Jiřina    

Lokomotiva hala 2015 mini 2Lokomotiva hala 2015 mini 3Lokomotiva hala 2015 mini 4Lokomotiva hala 2015 mini 5Lokomotiva hala 2015 mini 6                                                                                              

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři