logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Mladší přípravka roč. 2007 v hale Znojmo

V neděliv15.11. naše dva týmy odehrály turnaj ve znojemské hale společně s týmy Tasovic a Moravského Krumlova.

Sestavy,výsledky a hodnocení turnaje

   IE Znojmo červení: Polášek Lukáš08,Kolář David07,Záhora Radek07,NGuyen Leoš07,Daněk Filip07,Brzobohatý Marek07,Kafuněk   Saša07,Bureš Lukáš07,Jakub Phung07,Zika Dan07

   IE Znojmo oranžoví: Štancl Matyáš07,NGuyen Petr07,Kaidl Lukáš07,Prycl Filip07,Horecký Tomáš07,Soukup Adam07,Vizingr Vojta07, Jordán Kuba07,Martin Veselý07,Kaidl Tobiáš10

Výsledky

IE červení-Moravský Krumlov  1:2  

Gól -Daněk

 Celkem vyrovnané utkání s Krumlovem se hrálo ve velkém tempu.Krumlov šel do vedení po autu a následné teči. Naši kluci měli nejen v tomto zápase velké problémy s rozestavěním,na kterém musíme přes zimu zapracovat,které ale nahradili velkou bojovností.Vyrovnávací branku vstřelil Filip a to doslova pumelicí téměř od půlky hřiště,nádherný gol.Po zbytek utkání to bylo kdo z koho a štěstí se nakonec přiklonilo k soupeři který dal před koncem šťastnou branku.

IE červení-Tasovice  0:2

V tomto zápase se nám bohužel skorovat nepodařilo,ale bylo to opět celkem vyrovnané utkání.Soupeř na rozdíl od našich kluků dokázal využít dvě své šance a nakonec vedení udržel až do konce.V tomto utkání bych vyzvedl Lukáše Poláška v brance,který svými zákroky tým podržel a to musíme říci,ze to byly skoky za které sklidil potlesk tribuny.

 IE oranžoví-Tasovice  2:0  

Gól - Horecký 2x,

Tento zápas byl napínavý až do úplného konce kdy dal Tom druhý gol.Na druhou stranu musíme říct že měli kluci po celý zápas hru pod kontrolou,jen to zakončení nám dnes vázlo.Kluci netrefovali branku ani z nejvyloženějších pozic.Soupeře však naopak téměř k ničemu nepustili.Zasloužená výhra.

 IE oranžoví-Moravský Krumlov  1:1  

Gól -Jordán

 I v tomto utkání byli naši kluci po celý zápas lepším týmem,jen ta koncovka,asi tři tyčky. Kluci dotahovali téměř od začátku vedení soupeře,který vedl po brance Ondry Hermana,který byl jednoznačně nejlepší hráč soupeře.Naši vyrovnávací branku dal Kuba po úniku přes půl hřiště a ukázal zkušenějším hráčům jak zakončit krásně levačkou k pravé tyči.Zde bych pochválil Adama který opět hrál tak jak umí.

 IE červení-IE oranžoví   1:7  

Góly -Kolář-Soukup3,Veselý,Horecký,Jordán,Kaidl Tobik

Poslední zápas byl opravdová perlička pro naše rodiče kteří opět vytvořili atmosféru,kterou A tým může závidět.Oranžový tým nastoupil poprvé s kapitánem,kterým se stal nejmenší hráč Tobik,který navlékl i pásku.Červení nastoupili s odhodláním zaskočit oranžový tým,s velkou chutí a nasazením.Dvěma brankami je však zmrazil Adam a kluci dostali trochu krizi.V druhé půli zápasu,již za stavu 6:0 pro oranžové je však dokázal trenér Zika vyhecovat ke vstřelení branky a strhla se opravdová a parádní bitva ve skvělé divácké atmosféře.Oranžoví pod tlakem začali hrát svoji hru na svého kapitána,kterého hnali do brejků a červení se tlačili do zakončení.Nakonec po obrovském závaru dokázal David vstřelit branku červených,potlesk byl obrovský a zasloužený.Oranžoví zvýšili obrátky a Filip našel geniální nahrávkou kapitána který se uvolnil kolem obránce a od tyče zakončil.Z této branky měl radost úplně každý a plácali si i červení.Touto brankou ukončil Tobik utkání,po kterém následoval potlesk vestoje pro všechny hráče,kteří si to bezesporu zasloužili.Nechci vyzvedávat jednotlivce,protože všichni hráli na maximum.

Byl to nádherný turnaj,který slavil úspěch,musím ještě říct,že nás čeká dlouhá zimní halová sezona plná fotbalu.Je to neskutečně težké a časově náročné tohle vše zorganizovat a potom jestě věnovat čas na tréninky a objíždění turnajů.Chci tímto vyzvednout paní trenérku a trenéra Samkovi.Bez nich by jsme tyto krásné chvilky s dětmi nezažívali,stojí je to strašně moc úsilí a starostí,které my s nimi nezažíváme.

Chtěl bych jim touto cestou poděkovat,  Soni,Mildo moc děkujeme-za rodiče:že jste našim dětem ukázali radost z pohybu a moc se těší na hřiště,za to že poznali krásu sportu a za to,že mají hrdost.Hrdost ze jsou ve svém týmu.Za děti nemusíme nic říkat,ty Vám to dávají najevo při každém setkání. A za nás trenéry:Jsme pyšní na to,že s vámi můžeme dělat tuhle srandu a zábavu,moc si Vás vážíme.

                                                                              Díky Samkovi

Vaši trenérští kolegové: Pep Guardiola  (Luboš Kaidl),Pája Vrba (Martin Prycl),Kája Bruckner(Milda Zika)Rafa Benitez(Leoš Ludvík),Ar Wenger(Přema Skopal),Joža Mourinho(Tom Jakeš).

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři