7.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

V prvním jarním kolem krajské soutěže mladší přípravky jsme sehráli dvě utkání na hřišti v Husových sadech proti týmům 1.SC Znojmo a Ivančicím.

Výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Matyáš Štancl,Prycl Filip,Vizingr Vojtěch,Kaidl Lukáš,Polášek Lukáš,Horecký Tomáš,Jordán Jakub

FK Znojmo-1.SC Znojmo  10:6

Góly:Prycl 4,Jordán 4,Vizingr 2x

FK Znojmo-Ivančice  5:16

Góly:Prycl 2x, Jordán2, Polášek

Hodnocení turnaje

V poslední době jezdíváme k zápasům v hodně omezené sestavě,proto chceme ocenit přístup kluků,kteří se pravidelně účastní tréninků a zápasů, je to takové zdravé jádro.Dnes vyzdvihneme za přístup Toma,který i když mu nebylo dobře,tak chtěl být s klukama a dorazil,i když trpěl tak v tom kluky nenechal. První poločas proti SC byl naprosto famózní a byla to jednostranná záležitost. Bohužel pro malý počet a celkem teplé počasí,začaly brzy klukům docházet síly a zbytek tohoto i dalšího zápasu si celkem sáhli na hranici svých sil.Některým klukům se ke všemu dnes moc nedařilo,proto je super,že jsou kluci úžasná parta a drželi výkon ostatní kluci a makali jeden za druhého. Velká pochvala pro všechny. Dnes jste kluci předvedli,že i když se někomu nedaří,tak jste supr tým. Jsme na vás pyšní. Děkujeme rodičům za podporu.

Trenéři:Prycl Martin,Kaidl Luboš