Mladší přípravky v Mor. Krumlově a Dobšicích

V neděli 10.4.2016 proběhlo v Moravském Krumlově a v Dobšicích 7. kolo okresní soutěže mladších přípravek. Naši třem týmům se herně i výsledkově dařilo.

Sestavy, výsledky a hodnocení turnaje

Mladší přípravka v Dobšicích

FK Znojmo oranžoví: Prycl Filip, NGuyen Petr, Horecký Tomáš, Janda Michal, Štacha Ondřej, Veselá Jana, Marečková Denisa,Kaidl Tobiáš

FK Znojmo červení: Polášek Lukáš, Kaidl Lukáš, Brzobohatý Marek, Jordán Jakub, Daněk Filip, Kolář David, Phung Kuba, Kabourek David, Záhora Radek, Brzobohatý Oliver

FK oranžoví - Tasovice 6:6 góly: Prycl 3, NGuyen, Veselá, Horecký

FK oranžoví - Dobšice  6:1  góly: Veselá, Prycl, Janda, NGuyen, Marečková, Horecký

FK červení - Dobšice 9:2 góly: Jordán 5, Záhora 2, Brzobohatý Marek 2

FK červení  - Tasovice 2:8 góly: Daněk, Brzobohatý Marek

Dnes hrály oba týmy pěkný fotbal, všechny děti zaslouží velkou pochvalu. Měli jsme dnes i mladší děti a dokonce Tobíka s Olím, kteří jsou ročník 2010. Nejde chválit jednotlivce, protože se všichni moc snažili. Holky hrály své první zápasy s většími kluky a zvládly to na výbornou. Svůj nadstandard si odehráli kluci 07ky, kteří byli minulý týden i za starší přípravku a všichni čtyři byli lídři svých týmů. Myslíme, že v okrese by jim starší přípravka dala víc. Důležité je, se fotbalem bavit! Děkujeme rodičům za podporu a dovoz.

Trenéři: Prycl Martin, Zika Milan, Kaidl Luboš

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moravský Krumlov

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Plavec Michal,Ludvík Matyáš, Varga Patrik, Vašíček Nicolas, Král Dominik, Částek Ondřej, Papoušek David, Vyroubal Adam

FK ZNOJMO C  -  Přímětice      8:2     Góly:  Vašíček 3, Ludvík 2, Částek 2, Král

K dnešnímu prvnímu utkání jsme nastoupili s 15.minutovým zpožděním kvůli čekání na soupeře. Brzy jsme soupeři odskočili na rozdíl tří branek a do poločasu hosté stačili pouze snížit. Ve druhé půli jsme zápas měli již pod kontrolou a několika pěknými akcemi navyšovali skóre.

FK ZNOJMO C  -  Hluboké Mašůvky    11:2     Góly:  Vašíček 3, Vyroubal 3, Částek 3, Varga 2

Druhý zápas probíhal stejně jako první utkání. Zápas byl v naší režii a kluci hráli s chutí. Až na několik zaváhání v obraně jsme soupeře k ničemu nepustili.

Dnešní zápasy se odehrály na velmi těžkém terénu. Hřiště bylo velmi podmáčené a ještě před prvním zápasem byli všichni kluci mokří. V prvním zápase byl v bráně Míša Plavec a do druhého zápasu ho vystřídal Maty Ludvík. Ani jeden z nich dnes neměl moc práce, protože se nám dnes dařilo nepouštět soupeře k naší brance.

Trenér: Leoš Ludvík