Mladší přípravka na JARNÍM POHÁRU V Horních Heršpicích

Dne 27.3.2016 se uskutečnil v areálu Horních Heršpic Jarní pohár mladší přípravky. Náš oddíl měl v turnaji dva týmy. Turnaje se celkem zúčastnilo 14 týmů rozdělených do dvou skupin. Naše dva týmy oranžová a červená pod vedením trenérů Martina Prycla a Milana Ziky skončila na pěkném 4 a 6 místě.

Sestavy ,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava červený tým
Peťa N.Guyen, Lukýno Kaidl, Kuba Jordán, Dan Zika, Kuba Šviřák, Mára Brzobohatý, Filda Daněk, David Kolář a golman Marťas Veselý

Výsledky ve skupině:
FK Znojmo červená - LOKO dívky       3 : 2   (střelci - Brzobohatý, Šviřák, Daněk)
FK Znojmo červená -M. PRUSY 10 : 1 (střelci-Brzobohatý 2x, Šviřák 5x, Daněk,Jordán, Kolář)
FK Znojmo červená -Ivančice             0 : 7
FK Znojmo červená -Tuřany                5 : 0   (střelci - Brzobohatý, Šviřák 2 x, Jordán, vlastní)
FK Znojmo červená -Vyškov "C"       7 : 3   (střelci - Brzobohatý, Šviřák 4 x, Jordán 2 x,)
FK Znojmo červená -Morenda           3 : 4   (střelci - Brzobohatý, Šviřák, N.Guyen)

čtvrtfinále:
FK Znojmo červená -Vyškov              1 : 6   (střelec -  Kolář)

Slušný a bojovný výkon až na vyjímky ode všech kluků. Vyzdvihnout je potřeba za výkon a střeleckou pohotovost Kubu Šviřáka, za velkou bojovnost Peťu N.Guyena a za bojovnost a obětavost Lukýna Kaidla a Dana Ziku, kteří dohrávali turnaj se zraněním. Největší herní pokrok udělal za poslední měsíce Kuba Jordán.

Trenér Milan Zika

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oranžový tým

Sestava

Polášek lukáš,- Prycl Filip. Vizingr Vojta,Hermann Ondra, Štacha Ondra, Horecký Tomáš, Záhora Radek, Janda Michal,

Výsledky ve skupině:
FK Znojmo oranžová – Lokomotiva Brno 6 : 1   (střelci – Horecký 2x,Štacha 2x, Záhora, Herman,)
FK Znojmo oranžová – Pozořice       5 : 0   (střelci – Prycl 2x,Janda, Záhora, Herman,)
FK Znojmo oranžová – Soběšice    10 : 1   (střelci – Janda 3x, Vizingr 3x,Herman 2x, Štacha, Prycl,)
FK Znojmo oranžová – Vyškov A       1 : 5   (střelci – Herman,)
FK Znojmo oranžová – Vyškov B       4 : 1   (střelci – Prycl 3x, Herman,)
FK Znojmo oranžová – Moravské Prusy    4 : 0   (střelci – Horecký, Prycl, Záhora, Herman,)

Čtvrtfinále

FK Znojmo oranžová – LOKO dívky    6 : 1   (střelci – Horecký 2x,Janda 2x, Prycl, Polášek,)

Semifinále

FK Znojmo oranžová – Vyškov A    0 : 3

O 3 místo

FK Znojmo oranžová – Vyškov B    1 : 4   (střelci – Herman,)

Kluci dnes předvedli výborný výkon. Bojovali a hráli s obrovským nasazením. Škoda jen že to nestačilo na třetí místo, které by si dnes určitě zasloužili. Herně jsme dnes nestačili na týmy Vyškova A. Ještě jednou klukům děkuji za předvedené výkony a skvělý zážitek.

Trenér Martin Prycl